Geodetické služby můžete potřebovat i vy

Geodetické služby můžete potřebovat i vy

Máte představu o tom, jaké geodetické služby můžete někdy potřebovat? Týkat se vás můžou nejen při výstavbě nebo rekonstrukci domu, ale například při rozdělování pozemku, vyznačení věcného břemene nebo při prodeji nemovitosti, kdy vám může pomoci virtuální prohlídka interiéru nebo exteriéru. Široké spektrum geodetických činností nabízí geodetická kancelář VISIONPLAN-3D, na kterou se můžete spolehlivě obrátit.

VISIONPLAN-3D poskytuje svoje geodetické služby veřejnosti, tedy soukromým osobám, také podnikatelům jako jsou projekční kanceláře, stavební firmy a developeři. Společnost VISIONPLAN-3D používá nejmodernější technologii, například laserové skenování, 360° kamery, přístroje pro přesná měření a co nejkvalitnější výstupní data.

Na webových stránkách společnosti VISIONPLAN-3D se můžete seznámit s kompletní geodetickou činností firmy, rovněž si zde můžete prohlédnout ukázky realizovaných zakázek a o odbornosti firmy máte možnost se přesvědčit díky sjednání si úvodní, nezávazné konzultace zdarma. VISIONPLAN-3D má za sebou stovky zkušeností, pracuje kvalitně, rychle a spolehlivě.

O angelo

Shlédněte také

Rychlé probuzení jara: 8 jednoduchých tipů pro alergiky

Rychlé probuzení jara: 8 jednoduchých tipů pro alergiky

V čase, kdy bychom ještě obvykle očekávali zimní chlad, se letošní jaro v České republice …

Napsat komentář