Domů / Doporučujeme / Řešení pro vaše střešní okna, čalounění i velkometrážní podlahu
Řešení pro vaše střešní okna, čalounění i velkometrážní podlahu

Řešení pro vaše střešní okna, čalounění i velkometrážní podlahu

Hledáte řešení, jak umýt okna ve špatně dostupných místech nebo se vám nechce voskovat stovky m² podlahy? Čistý dům a pracoviště jsou zkrátka vizitkou majitele. Pozvěte si proto profesionály, kteří práci vykonají za vás s pomocí techniky a čistících strojů. Ušetříte tak čas pro sebe a předejdete řadě obtíží, kterým byste se nevyhnuli, kdybyste se do toho pustili na vlastní pěst.

Mytí výškových oken a venkovních žaluzií

Někdy vám čas nedovolí umýt si okna a žaluzie, nebo je to natolik vysoko, že potřebujete pomoc od firmy, která má speciální stroje s dosahem až 20 m bez použití žebříku. Specializované firmy mají dokonce k dispozici profesionální horolezce, kteří zvládnou i velmi špatně přístupná místa ve velkých výškách. Dokonalého vyčištění venkovních žaluzií lze dosáhnout technikou přímého kontaktu speciálními kartáči, které nepoškodí lak.

Mytí opláštění a fasád budov

I zde se používá technika přímého kontaktu speciálními kartáči. Není se, však čeho bát. Tato metoda nic neponičí. Chemické přípravky, které používají, jsou velmi šetrné k vašemu majetku, nebo je využívána demineralizovaná voda a žádné chemické přípravky se nepřidávají. Výhodou je rychlost odvedené práce a také možnost domluvit si pravidelný úklid. Taková metoda vyčistí za hodinu až 200 m²plochy. S použitím teleskopické karbonové tyče zvládnou budovy do výšky 20 m. Pokud je budova vyšší, použijí vysokozdvižnou plošinu nebo horolezce, záleží vždy na členitosti a přístupnosti všech čištěných povrchů.

Řešení pro vaše střešní okna, čalounění i velkometrážní podlahu

 

Čištění snadno a rychle

Specializované firmy zvládnou také velkoplošné čištění koberců nebo čištění a voskování podlahových krytin. Speciální kategorii tvoří čištění čalounění a kůže. K požadovanému výsledku a k zabránění poškození je důležité:

  • Použít správnou a šetrnou chemii.
  • Dobrý extraktor, který má velmi výkonný sací motor.
  • Speciální hubice na čalounění, která zabrání poškození.

Nechte si pomoct od profesionálů, aby váš majetek opět reprezentoval domácnost, nebo práci. Obraťte se na čistící firmy s jakýmkoli dotazem. Určitě vám rádi odpovědí a najdete spolu řešení.

O angelo

Shlédněte také

Jak vyniknout mezi konkurencí? Pomohou reklamní polepy aut

Jak vyniknout mezi konkurencí? Pomohou reklamní polepy aut

Obsah1 Reklamní polepy vám vydělají2 Nejdůležitější je vzhled2.1 Mohlo by vás zajímat Být vidět mezi …

Napsat komentář