Řešení pro vaše střešní okna, čalounění i velkometrážní podlahu

Řešení pro vaše střešní okna, čalounění i velkometrážní podlahu

Obsah

Hledáte řešení, jak umýt okna ve špatně dostupných místech nebo se vám nechce voskovat stovky m² podlahy? Čistý dům a pracoviště jsou zkrátka vizitkou majitele. Pozvěte si proto profesionály, kteří práci vykonají za vás s pomocí techniky a čistících strojů. Ušetříte tak čas pro sebe a předejdete řadě obtíží, kterým byste se nevyhnuli, kdybyste se do toho pustili na vlastní pěst.

Mytí výškových oken a venkovních žaluzií

Někdy vám čas nedovolí umýt si okna a žaluzie, nebo je to natolik vysoko, že potřebujete pomoc od firmy, která má speciální stroje s dosahem až 20 m bez použití žebříku. Specializované firmy mají dokonce k dispozici profesionální horolezce, kteří zvládnou i velmi špatně přístupná místa ve velkých výškách. Dokonalého vyčištění venkovních žaluzií lze dosáhnout technikou přímého kontaktu speciálními kartáči, které nepoškodí lak.

Mytí opláštění a fasád budov

I zde se používá technika přímého kontaktu speciálními kartáči. Není se, však čeho bát. Tato metoda nic neponičí. Chemické přípravky, které používají, jsou velmi šetrné k vašemu majetku, nebo je využívána demineralizovaná voda a žádné chemické přípravky se nepřidávají. Výhodou je rychlost odvedené práce a také možnost domluvit si pravidelný úklid. Taková metoda vyčistí za hodinu až 200 m²plochy. S použitím teleskopické karbonové tyče zvládnou budovy do výšky 20 m. Pokud je budova vyšší, použijí vysokozdvižnou plošinu nebo horolezce, záleží vždy na členitosti a přístupnosti všech čištěných povrchů.

Řešení pro vaše střešní okna, čalounění i velkometrážní podlahu

 

Čištění snadno a rychle

Specializované firmy zvládnou také velkoplošné čištění koberců nebo čištění a voskování podlahových krytin. Speciální kategorii tvoří čištění čalounění a kůže. K požadovanému výsledku a k zabránění poškození je důležité:

  • Použít správnou a šetrnou chemii.
  • Dobrý extraktor, který má velmi výkonný sací motor.
  • Speciální hubice na čalounění, která zabrání poškození.

Nechte si pomoct od profesionálů, aby váš majetek opět reprezentoval domácnost, nebo práci. Obraťte se na čistící firmy s jakýmkoli dotazem. Určitě vám rádi odpovědí a najdete spolu řešení.

O angelo

Shlédněte také

Nabídky i poptávky řemeslníků na jednom místě – Megastroj.cz

Nabídky i poptávky řemeslníků na jednom místě – Megastroj.cz

Hledáním strávíme velkou část našeho života a možná, že už trávíte dlouhé hodiny nebo dny …

Napsat komentář