Vybíráte nová okna? Sáhněte po těch hliníkových

Pokud jste se rozhodli pro rekonstrukci, zřejmě v rámci ní provedete i výměnu oken a dveří. Při výběru konkrétního materiálu byste se měli rozhodovat podle tepelněizolačních vlastností, ale také životnosti a dalších kritérií. V posledních letech se do popředí prodírají hliníková okna, která se vyznačují odolností a elegancí. Ale důvodů, proč je hliník stále oblíbenější, je mnohem více.

Hliníková okna se vyrábí z několikakomorových profilů. Právě kvůli perfektním tepelněizolačním vlastnostem jsou hliníková okna ideální volbou pro nízkoenergetická stavení, ať už se jedná o rodinné domy, činžovní budovy či komerční objekty. V architektuře je momentálně v módě industriální styl, jemuž hliníková okna dokonale odpovídají.

Hliníková okna a jejich vlastnosti

Důvodů, proč zvolit hliníkové dveře a okna, je hned několik. V první řadě vás nadchnou vysoká pevnost, dlouhá životnost a tvarová stálost. Hliníkové profily se doporučují i v případě, že potřebujete prosklít velkou plochu, například celou zeď. Potěší vás ještě, že hliníková okna dokonale odolávají povětrnostním podmínkám a teplotním změnám. Co se bezpečnosti týče, také budete spokojeni, neboť oproti plastovým variantám se hliníkové chlubí perfektními bezpečnostními parametry. Pro zloděje je jednodušší dostat se přes okna plastová než hliníková.

Specialista na hliníková okna, dveře i systémy

Jestliže hledáte specialistu, jenž vyrábí hliníkové systémy, dveře i okna, doporučujeme podívat se do pestrého portfolia společnosti PRUNIWERK. Obrátit se na ni můžete i v případě, že sháníte střešní světlíky, světlovody či jiný způsob prosvětlení hal. Společnost má dveře otevřené také pro zákazníky, již potřebují provést přirozené požární odvětrávání budov anebo nainstalovat ventilační turbíny.

O angelo

Shlédněte také

Horizontální žaluzie - univerzální a stylové stínění pro vaše okna

Horizontální žaluzie – univerzální a stylové stínění pro vaše okna

Obsah Pokud hledáte elegantní a praktický způsob, jak získat lepší kontrolu nad světlem a soukromím …

Napsat komentář