Domů / Dům a byt / Trend dřevostaveb zaplavil Českou republiku
Trend dřevostaveb zaplavil Českou republiku

Trend dřevostaveb zaplavil Českou republiku

Dřevostavby se staly definitivně jedním z nejpopulárnějších způsobů pro moderní bydlení. Zatímco dříve byly v našich poměrech spíše raritou, v současné době je preferuje stále více a více lidí. Hlavním lákadlem je nízká cena a vysoká úspora za energie. Nejedná se však o jediné atributy, které z nich dělají fenomén v bydlení.

Nahradí dřevostavby zděné domy?

Zděné domy u nás mají velmi dlouhou tradici, je tedy nepravděpodobné, že by je dřevostavby zcela nahradily, ale i tak se pyšní vlastnostmi, které je dobré nepřehlížet. Základem dřevostavby není kostra z tvárnic, ale pevná konstrukce z dřevěných KVH hranolů. Konstrukce je doplněna o desky FERMACELL, izolaci ISOVER a mnoho dalších prvků. Při stavbě dřevostavby neprobíhají mokré procesy vyžadující vysychání. Suchá výstavba umožnila zkrátit dobu realizace na pouhé 3 měsíce a to i v případě velkých domů.

Lepší vlastnosti

Trend dřevostaveb zaplavil Českou republikuDřevostavby jsou známé tím, že mají velmi dlouhou životnost. Mnoho lidí si myslí, že vydrží méně, než klasické zděné domy, mají ovšem vysokou statickou pevnost a také jsou velmi odolné. Nemusíte se zde obávat požárů, dřevostavby jsou nehořlavé. Velmi velkým plusem jsou štíhlé obvodové stěny, které zde dopřejí mnohem více prostoru, jde až o 10-15m2. U dřevostaveb nejste nijak ochuzeni o vzhled, jsou totiž od klasických zděných domů k nerozeznání. Skvěle izolují teplo a nemusíte si lámat hlavu s výdaji na vytápění.

Specializovaná společnost

Pokud si chcete také nechat postavit dřevostavbu, obraťte se na společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., která se na ně zaměřuje. Zajistí vám široký výběr dřevostaveb na klíč, vždy jen krásné a moderní domy. Pokud máte problémy s financemi, nabízí se vám možnost výhodného financování, se kterým jsou dřevostavby snadno dostupné i mladým rodinám. Pokud zvažujete rodinný dům, dřevostavby vás nikdy nezklamou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Makawiel

Shlédněte také

Proč jsou střešní pálené tašky tak oblíbené?

Obsah1 Výhody pálených tašek2 Kde koupit pálené tašky?2.1 Mohlo by vás zajímat Střešní pálené tašky …

Napsat komentář