Garáž, přístřešek nebo zahradní domek? Postaveno může být za jeden den

Garáž, přístřešek nebo zahradní domek? Postaveno může být za jeden den

Obsah

Faktor času je v dnešní době klíčový. Proč byste čekali na stavbu svých vysněných součástí pozemku, když to jde i velmi rychle. Bude potřeba zajistit stavební povolení?

Za jediný den na vašem pozemku

Možná i vy máte přání, které si chcete během letošního roku splnit. Garáž na klíč, carport v podobě pohodlného přístřešku, nebo třeba zahradní domek. Projekty, kterými váš pozemek získá na přidané hodnotě. Stavební práce ale rozhodně nemusejí trvat týdny nebo měsíce. Montované garáže se budují během jediného dne.

Bude potřeba stavební povolení pro tuto stavbu?

Snad nejzákladnější otázka, kterou si klademe všichni. Legislativa říká, že pro garáž do 25 metrů čtverečních zastavěné plochy se v souladu s platným stavebním zákonem stavební povolení nevyžaduje. Nepotřebujete ani ohlášení o stavbě. Pouze si stačí zajistit územní souhlas. V případě větších staveb, které tuto zákonnou hranici převyšují, již bude potřeba zajistit potřebné stavební povolení.

Když jdou práce od ruky, není potřeba ani těžkou techniku

Montovaná garáž, přístřešek nebo zahradní domek není na váš pozemek nutné přepravovat žádnou formou těžké techniky. Vše je připraveno k tomu, aby se jednotlivé díly mohly složit přímo na vašem pozemku. Jedná se tedy pouze o precizní práci dělníků, kteří se postarají o to, aby vaše stavba stála za jediný den, a to bez nutnosti poškodit váš pozemek zásahem těžké mechanizace.

Jak probíhají práce?

Nejprve si objednáte konkrétní stavbu, kterou si pro svůj pozemek přejete. Následně dojde k její výrobě. V řádu několika málo týdnů se vám společnost ozve a domluvíte si termín, kdy se bude na vašem pozemku realizovat stavba. Během několika málo hodin je stavba sestavena, a to včetně omítky. Každá stavba je samozřejmě pomocí kotev připevněna k betonovému základu, nebo je postavena na připravených patkách.

Váš zahradní projekt může stát za pouhý jeden den.

 

 

O angelo

Shlédněte také

Úvod do světa brusiva

Úvod do světa brusiva

Obsah Brusivo hraje klíčovou roli v řadě průmyslových procesů i v běžném životě. Od dokonalého …

Napsat komentář