Vinylové podlahy Fatra aneb jak vybrat tu pravou

Vinylové podlahy Fatra aneb jak vybrat tu pravou

Obsah

Vinylové podlahy patří v současné době k nejoblíbenějším podlahovým krytinám vůbec. Důvodem je nejen široká nabídka odstínů a dekorů, které dokonale imitují přírodní materiály, ale také jejich vlastnosti. Vynikají odolností, snadno se udržují a mají dlouhou životnost. Spoléháte na spojení tradice, zlatých českých rukou a vysoké kvality? Pak pro vás budou tou správnou volbou vinylové podlahy české značky Fatra.

Tradiční český výrobce vinylových podlah

Společnost Fatra, a.s. se řadí k tradičním českým výrobcům podlahových krytin z PVC a vinylu. V současné době si můžete vybrat mezi několika produktovými značkami. Pojďme si představit LINO Fatra, vinylové podlahy Thermofix, Imperio a FatraClick.

LINO Fatra

PVC podlaha v dílcích i rolích LINO Fatra přináší širokou nabídku vzorů v heterogenním i homogenním provedení. Homogenní PVC podlahy mají v celé své tloušťce stejné složení i provedení. Nášlapná vrstva je shodná s tloušťkou podlahoviny. Heterogenní PVC podlahy se skládají ze tří vrstev a odlišují se od sebe buď složením, nebo provedením. Proč zvolit LINO FATRA? Podlaha je vysoce odolná vůči zátěži a opotřebení, je vhodná pro instalaci podlahového topení a velmi snadno se udržuje.

Vinylové podlahy Fatra aneb jak vybrat tu pravou

Imperio

Vinylové podlahy Fatra Imperio spojují luxusní vzhled a skvělé vlastnosti, k nimž patří vysoká odolnost, velmi nízká úroveň hluku, zdravotní nezávadnost, ekologičnost, velmi snadná údržba i vhodnost pro podlahové vytápění. Vybírat můžete z 12 vzorů imitujících dřevo.

Vinylové podlahy Fatra aneb jak vybrat tu pravou

Thermofix

Thermofix je speciální heterogenní vinylová podlahovina v dílcích, která byla poprvé na trh uvedena v roce 2003. Ne nadarmo se se svou konstrukcí řadí k nejkvalitnějším podlahám na světě. Krytina je opatřena všemi mezinárodně uznávanými certifikáty, pyšní se vysokou odolností, rozměrovou stálostí, velmi nízkou hladinou hluku, dobrým teplotním vjemem, snadnou údržbou i vhodností pro podlahové vytápění.

Pro kolekci 2018-2020 je v nabídce 62 dekorů v imitaci dřeva, kamene či koberců. Nově také byla představena kolekce Thermofix ART, která vyniká svým rozměrem 1 829 x 180 mm a zkosenými hranami.

Vinylové podlahy Fatra aneb jak vybrat tu pravou

FatraClick

Podlaha, kterou hravě položíte sami? Podlaha na jeden klik, neboli Fatra Click, která si své zákazníky získává jednoduchou pokládkou, vzhledem i vlastnostmi kombinujících přednosti vinylových i klasických plovoucích podlah. Vinylové podlahy Fatra Click odrážejí nejmodernější trendy, moderní konstrukci podlahy a cenné zkušenosti profesionálů. Krytina vás navíc nadchne antibakteriální povrchovou úpravou, vynikající zvukovou izolací, patentovaným zámkovým systémem a garancí 10 let.

V nabídce dekorů naleznete např. javor, dub, platan, kaštan či ořech, a to v nejrůznějších barevných odstínech. Výjimečnost podlahám dává autentická kresba přírodního dřeva nejen na pohled, ale díky povrchové struktuře i na dotek.

Vinylové podlahy Fatra aneb jak vybrat tu pravou

O angelo

Shlédněte také

Brány na klíč se postarají o skvělé zabezpečení vstupu na váš pozemek

Obsah   Hledáte vhodnou bránu pro svůj pozemek, ale nevíte, jaký typ brány zvolit? Pak …