Stůl jako středobod jídelny

Stůl jako středobod jídelny

Obsah

Chystáte se najít ten pravý jídelní stůl pro vaši jídelnu? Společné stolování může být i stylové – s tím správným vybavením interiéru. Jednou z materiálových možností pro výběr stolu je masiv. Kouzlo dřeva, jeho struktura a životnost dělají z každého kusu dokonalý originál. Nechte rozkládací jídelní stůl z masivu, aby se stal dominantou vaší jídelny.

Není masiv jako masiv

Dřevo se hodí do každého interiéru. Jeho přirozený vzhled osvěží prostor, protká jej útulnou a příjemnou atmosférou. Kromě toho, že dobře vypadá, je velmi odolné – a pravý masiv poslouží mnoho let. Masivní dřevěný nábytek se tak může stát středobodem prostoru – na dlouho. Kam se masivní nábytek hodí? Do domácnosti, kde je dostatek volného prostoru – do rustikálních, moderních i srubových interiérů.

Z přírody do interiéru

Kdo je ten nejlepší interiérový designér? Přece sama příroda. Přesně těmto slovům odpovídá kolekce masivních stolů WoodArt. Za originálními stoly stojí česká společnost Rott Design, která klade důraz na vzhled a unikátnost každého jednoho kusu. Každý strom je přece jiný – struktura dřeva je jednoduše neopakovatelná. Je libo dotek dubu nebo snad kouzlo ořechu či buku?

Stůl jako středobod jídelny

Nechte se unést dřevem

Díky konečným úpravám působivé kolekce na míru zákazníkovi dostojí výrobci přívlastku jedinečný. Každý jídelní stůl může být vyladěn podle vašich představ. Chcete suky, rýhy, letokruhy nebo nerovnosti zachovat? Každý detail vrchní desky stolu lze skrýt, nebo naopak zviditelnit. Zákazník si dokonce může zvolit výplň prasklin, povrchovou úpravu, tvar a materiál nohou, doplňky a hranu stolu. Výsledkem může být dokonalé místo pro setkávání s rodinou – na celý život.

Malý nebo velký

Pestrá variabilita výběru umožňuje povznést jakýkoli prostor. Malému bytu může slušet příjemný stůl v kavárenském designu, který se vejde i do jídelního koutu. Přesně takový je masivní kulatý stůl Elli. Můžete si u něj vypít kávu nebo posnídat, stejně jako pohostit velkou návštěvu – to totiž umožňuje praktické rozkládání stolku. Z kulatého stolu je tak rázem prostorný oválný stůl, u kterého je radost trávit čas.

Stůl jako středobod jídelny

Pokud však disponujete větším a vzdušným interiérem, může být tou pravou volbou stůl Hanna. Elegantní kráska vás překvapí svou velikostí v rozloženém stavu. Nadčasový, masivní, přesto lehký design, ve spojení s působivou minimalistickou konstrukcí zaujme na první pohled. Velká rodinná večeře nebo večírek s přáteli? S Hannou bude stolování radost. Napořád. Stejně jako s každým masivním stolem od Rott Design.

Stůl jako středobod jídelny

O angelo

Shlédněte také

Brány na klíč se postarají o skvělé zabezpečení vstupu na váš pozemek

Obsah   Hledáte vhodnou bránu pro svůj pozemek, ale nevíte, jaký typ brány zvolit? Pak …