Opravdu kvalitní nábytek? Vsaďte na masivní dřevo!

Obsah

Kvalitní nábytek je základem. Bez něj se v obývacím pokoji neobejdete. Poradím, kde jej nakoupíte, aniž by to příliš nabouralo váš rodinný rozpočet.

Je vaším snem interiér ve stylu Provence? Nebo spíše skandinávský? Minimalistický? Rustikální? Vyznáváte eklekticizmus? Zhlédli jste se ve vintage nábytku? Ať již jsou vaše vkusové preference jakékoliv, jisti si můžete být jedním. O pouhém stylu to není.

Zaměřte se na kvalitu

V první řadě jde samozřejmě o kvalitu. Je-li v hledáčku vašeho zájmu nábytek, který vám nějaký ten rok vydrží a po celou dobu bude vypadat jako nový, zaměřte svou pozornost na masivní dřevo. To máte v podstatě na doživotí.

Vsaďte na textilie a doplňky

Život obývacímu pokoji ovšem vdechnou až textilie a doplňky. Ty spolu navíc musí ladit.  Snažte se jít cestou buď ladění barev do jednoho tónu, nebo naopak kontrastů. Hnědá si rozumí s béžovou, ale i černá s bílou.

Dopřejte svému obýváku celistvý vzhled

Vše dohromady zkrátka musí působit jako celek. I z toho důvodu renomované e-shopy svou nabídku doplňují inspirativními fotografiemi již zařízených interiérů. Ty totiž jednotlivé nabízené kousky usazují do konkrétního interiéru, a dávají zákazníkovi ucelenější představu o jejich využití.

S výběrem pomáhají inspirativní fotografie

Takové fotografie najdete i na-shopu Nábytkový ráj (na internetu hledejte pod odkazem Nábytkový ráj, masivní nábytek). Podkategorie obývací pokoj (ložnice, kuchyně, dětský pokoj, předsíň, koupelna, zahrada) tak otevírá fotografie interiéru zařízeného kousky, jež má daný e-shop ve své nabídce. Praktické, že?

Když produktová fotografie nestačí

Zákazník tak má jasnou představu, jak nabízený nábytek vypadá přímo v interiéru. Ne každý si totiž nabízenou pohovku na produktové fotografii dokáže zasadit do konkrétního interiéru. Nábytkový ráj tak učiní za ně.

Nábytkový ráj usnadňuje výběr

To ale zdaleka není vše, co tento e-shop nabízí. Na serveru najdete i řadu inspirativních článků věnujících se konkrétním stylům. Věřte, že málokterý e-shop svou nabídku tak precizně vypiluje jako tento. Výběr je pak o poznání snadnější, nemyslíte?

O angelo

Shlédněte také

Brány na klíč se postarají o skvělé zabezpečení vstupu na váš pozemek

Obsah   Hledáte vhodnou bránu pro svůj pozemek, ale nevíte, jaký typ brány zvolit? Pak …

Napsat komentář