Domů / Dům a byt / Splňte si sen o bydlení s levnou dřevostavbou
Splňte si sen o bydlení s levnou dřevostavbou

Splňte si sen o bydlení s levnou dřevostavbou

Říká se, že na konci budeme litovat pouze šancí, kterých jsme nevyužili. Pokud cítíte, že jsou ve vašem životě věci, které by šly zlepšit, kdy bude ideální čas na jejich řešení? Většina lidí nejčastěji odkládá rodinu nebo své vysněné bydlení a zbytečně tak okrádá sama sebe o možnost pozitivní změny, která by změnila jejich život k lepšímu.

Pokud vám připadá život ve vlastním rodinném domě jako představa příliš vzdálená od reality, možná, že s dřevostavbami rychle změníte názor. O moderních dřevostavbách se tvrdí, že se jedná o novou generaci bydlení, o nástupce, který postupně nahradí trend klasických zděných domů. Moderní dřevostavby nemají nic společného se sruby z kulatin, jedná se o inovativní bydlení, které je založené na kombinaci dřeva a nejmodernějších izolačních materiálů. Hotovou dřevostavbu je nemožné na první pohled rozeznat od jakéhokoliv běžného domu, fasádní prvky se zde totiž neliší.

Velké výhody dřevostaveb

Splňte si sen o bydlení s levnou dřevostavbouDřevo zde není jako levná náhrada, ale jako materiál, který dodává celému domu cenné vlastnosti. Dřevostavby disponují pevnou konstrukcí z KVH hranolů, která je doplněná o sádrovláknité desky FERMACELL, OSB desky, izolace ISOVER a mnoho konstrukčních prvků, které z dřevostavby dělají pevný dům s dlouhou životností. Zatímco se klasický dům staví i déle než rok, česká firma HP DOMY s.r.o. postaví dřevostavbu za pouhé 3 měsíce.

Při stavbě nedochází k mokrým procesům a tak je možné ji realizovat v kterémkoliv ročním období. Jelikož se jedná převážně o dřevostavby na klíč, nemusíte zde řešit žádné starosti a jen si vyberete z katalogu dřevostaveb svůj vysněný dům. Nabízí se vám menší jednopatrové bungalovy i velké a prostorné rodinné domy, vždy s luxusním exteriérem i interiérem. Bylo zde myšleno i na ty, kteří nedisponují penězi na koupi celého domu a ti mohou využít výhodného financování. Dřevostavby nabízí příjemné prostředí pro celou rodinu a pokud chcete vybudovat příjemný domov dřevostavby vám ho zajistí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Makawiel

Shlédněte také

Proč jsou střešní pálené tašky tak oblíbené?

Obsah1 Výhody pálených tašek2 Kde koupit pálené tašky?2.1 Mohlo by vás zajímat Střešní pálené tašky …

Napsat komentář