Společnost CANMET nabízí moderní průmyslové technologie

Pokud sháníte specialistu na technologie pro zpracování plechů, obraťte se na společnost CANMET s letitými zkušenostmi a pestrým portfoliem služeb. Potřebujete tabulové nůžky, vysekávací stroj, nebo třeba ohýbací centra a robotické ohýbací buňky? CANMENT vám poskytne dokonce i CAD/CAM software či skladové systémy. V následujících řádcích vám prozradíme více informací.

Tabulové nůžky pro potřeby pro klempíře

V první řadě je nezbytné podotknout, že společnost CANMET má stroje od předních evropských výrobců. Jestliže potřebujete tabulové nůžky, nadchne vás sortiment od nizozemské značky Safan Darley – B-Shear a M-Shear. Vybrat si můžete z více než 28 velikostí. Jestliže preferujete spíše německé výrobce, potom se vám nabízí tabulové nůžky RAS-Powercut, SMARTcut a PRIMEcut.

Tabulové nůžky nachází uplatnění při výrobě klempířských výrobků, takže vám přijdou vhod, jestliže se zabýváte výrobou střešních krytin a plechových fasád. Stejně tak je uplatníte u vzduchotechniky a podobných systémech.

Laserová řezací centra a vysekávací lisy

Další možností je řezací laser, což je tavný nástroj pro dělení materiálu. Slouží k lokálnímu roztavení a odstranění proudem asistencí plynu. Řezací laser je moderní technologie s neomezenými možnostmi, navíc se chlubí vysokou přesností a kvalitou.

Zapomenout nemůžeme ani na vysekávací stroje, jejichž principem je rozdělování materiálu působením razníku, matrice a vysekávaného materiálu.

Všechny uvedené technologie má společnost CANMET, která poskytuje služby drobným živnostníkům, ale také velkým firmám ve strojírenském segmentu. CANMET má dokonce výhradní zastoupení pro 15 světoznámých společností. Budete nadmíru spokojení s výsledkem i profesionálním přístupem samotného odborníka. CANMET se stane vaší pravou rukou.

O angelo

Shlédněte také

Úvod do světa brusiva

Úvod do světa brusiva

Obsah Brusivo hraje klíčovou roli v řadě průmyslových procesů i v běžném životě. Od dokonalého …

Napsat komentář