Projekt studny za výhodnou cenu
water well

Projekt studny za výhodnou cenu

Uvažujete o pořízení studny na váš pozemek? Výborná volba. Pokud jste si již zjišťovali potřebné informace, pak víte, že nejdříve ze všeho potřebujete vypracovaný projekt a posudek hydrogeologa. Tím se celý proces začíná. V České republice naleznete dost odborníků, kteří se těmito projekty zabývají, bohužel není už tak snadné se s nimi domluvit, neboť mívají spoustu práce a často se vyhýbají malým zakázkám.

Chcete-li pořídit studnu pro rodinu, k rodinnému domu nebo na chatu, rádi bychom vám své služby nabídli my. ZAKRA je vodohospodářská společnost fungující již řadu let. Mezi naše speciality patří právě studny nebo čističky odpadních vod. Máme bohaté reference a nabízíme kompletní služby za výhodné ceny, které jsou výrazně levnější než u konkurence.

Jsme schopní zajistit vše od posudku, vypracování projektové dokumentace studny, hydrogeologa, pořízení a stavbu. Zákazník se u nás skutečně nemusí o nic starat. Vše začíná úvodní konzultací, která je zcela nezávazná a zdarma. Zkuste a uvidíte. Rádi zodpovíme vaše dotazy.

O angelo

Shlédněte také

Nabídky i poptávky řemeslníků na jednom místě – Megastroj.cz

Nabídky i poptávky řemeslníků na jednom místě – Megastroj.cz

Hledáním strávíme velkou část našeho života a možná, že už trávíte dlouhé hodiny nebo dny …

Napsat komentář