Dřevostavby na klíč: Proč si vybrat bungalov?

Dřevostavby na klíč: Proč si vybrat bungalov?

Obsah

Možná i vy stojíte před rozhodnutím, zda si nechat postavit dřevostavbu nebo zděný dům. Pojďte se s námi podívat na největší výhody dřeva. Proč si nechat postavit bungalov?

Dřevostavby – bungalovy

Pokud si přejete přízemní rodinný dům, kterému se jinými slovy říká také bungalov nebo bungalow, toto řešení má mnoho výhod. Tento typ domu je výhodný po celou dobu života, tedy i na stáří. V době, kdy máte malé děti, se nemusíte obávat jejich pádu ze schodišťového prostoru, v době stáří vás neomezují žádné další úrovně bytu, které by představovaly nepříjemnou překážku. Prostor schodiště tak raději využijte pro obytnou plochu bytu. Dřevostavby v této variantě jsou také mnohem rychleji postavené než zděné domy.

Ach, ta terasa

Mnoho z nás si přeje mít alespoň kousek nebe každý den. Dřevostavby na klíč vám zajistí, že z vaší kuchyně si můžete přímo vyjít na posezení na terase. Kdykoliv se vám bude chtít, máte svůj vlastní kousek venkovního ráje. Bezbariérový přístup je samozřejmostí. Je libo posuvné dveře bez prahů? I to je splněný sen, který vám dřevostavby rády nabídnou.

Proč právě dřevostavba

Přemýšlíte stále nad možností, zda je pro vás dřevostavba na klíč tím pravým? V tom případě byste měli vědět, že stavba takového domu zabere pouze několik týdnů, oproti dlouhým měsícům pro zděný rodinný dům. Celkové náklady pro vytápění domu se také pohybují díky použitému izolačnímu materiálu v mnohem nižších hodnotách, než jak je tomu u zděných domů. Cena dřevostavby je také příznivější. Přitom máte stále jistotu, že si můžete vybírat nejen z katalogové nabídky domů, ale také si splnit své zcela individuální přání.

Myslíte si, že je pro vás bungalov to pravé řešení? Dřevostavby na klíč vám pomohou proměnit vaše sny ve skutečnost. A to již za několik týdnů. Už víte, jak bude váš dům vypadat?

O angelo

Shlédněte také

Rychlé probuzení jara: 8 jednoduchých tipů pro alergiky

Rychlé probuzení jara: 8 jednoduchých tipů pro alergiky

V čase, kdy bychom ještě obvykle očekávali zimní chlad, se letošní jaro v České republice …

Napsat komentář