Tryskání pískem: Moderní metoda čištění umělých i přírodních povrchů

Tryskání pískem: Moderní metoda čištění umělých i přírodních povrchů

Trápí-li vás vzhled fasády vašeho domu, nezoufejte. I velmi špinavá a zašlá fasáda může opět vypadat jako nová. Čištění klasickým způsobem je však často naprosto nevyhovující, protože špína proniká hluboko do struktury materiálu. Zdaleka nejkomplikovanější je čištění povrchů od graffiti a lihových fixů. Existuje však způsob, jak nečistoty šetrně odstranit. Technologie se nazývá tryskání pískem neboli pískování a mají s ní dlouhodobé zkušenosti odborníci z firmy AXIOM REAL.

V souvislosti se znečištěnou fasádou nejde pouze o estetický dojem. Špinavá fasáda ztrácí své původní vlastnosti a krátí se její životnost. Budete-li své bydlení pravidelně podrobovat očistné kůře, ušetříte nemalou částku za rekonstrukci.

AXIOM REAL používá moderní stroje značky TORBO. Dané zařízení má oproti jiným strojům na podobném principu několik podstatných výhod. K těm hlavním patří výrazně nižší prašnost. Možnost elektronického nastavení poměru abraziva snižuje víření prachu až o 95 procent. Proto nachází tryskání pískem využití také v místech s vysokým výskytem osob – například v rušné městské zástavbě.

Tryskání pískem: Moderní metoda čištění umělých i přírodních povrchů

Pískování je vysoce účinná metoda, jejíž síla spočívá i v šetrnosti vůči opracovávanému povrchu. Abrazivo vyčistí veškeré nečistoty, aniž by došlo k poškození materiálu. Díky tomu se stroje TORBO používají také při rekonstrukci památek.

Tryskání pískem lze provádět v interiéru i venku. Stroje TORBO nevyžadují nepřetržité napojení na externí média (voda, elektřina). Kompresory lze navíc napojit na hadice dlouhé až 200 m.

AXIOM REAL se čištěním povrchů pomocí tryskání zabývá řadu let. V portfoliu referenci najdete také odstranění graffiti, které byly vytvořeny při natáčení filmu Gympl režiséra Tomáše Vorla. Můžete se na ně podívat na www.tryskani-piskovani-ars.cz, kde najdete spoustu dalších informací.

O angelo

Shlédněte také

Zahradní hřiště je nejlepším pomocníkem pro rozvoj motoriky u dětí

Zahradní hřiště je nejlepším pomocníkem pro rozvoj motoriky u dětí

Obsah Soukromá zahrada u domu nebo u chalupy nabízí ideální kombinaci bezpečí a svobody, která …