Domů / Dílna-kutilství / Tryskání pískem: Moderní metoda čištění umělých i přírodních povrchů
Tryskání pískem: Moderní metoda čištění umělých i přírodních povrchů

Tryskání pískem: Moderní metoda čištění umělých i přírodních povrchů

Trápí-li vás vzhled fasády vašeho domu, nezoufejte. I velmi špinavá a zašlá fasáda může opět vypadat jako nová. Čištění klasickým způsobem je však často naprosto nevyhovující, protože špína proniká hluboko do struktury materiálu. Zdaleka nejkomplikovanější je čištění povrchů od graffiti a lihových fixů. Existuje však způsob, jak nečistoty šetrně odstranit. Technologie se nazývá tryskání pískem neboli pískování a mají s ní dlouhodobé zkušenosti odborníci z firmy AXIOM REAL.

V souvislosti se znečištěnou fasádou nejde pouze o estetický dojem. Špinavá fasáda ztrácí své původní vlastnosti a krátí se její životnost. Budete-li své bydlení pravidelně podrobovat očistné kůře, ušetříte nemalou částku za rekonstrukci.

AXIOM REAL používá moderní stroje značky TORBO. Dané zařízení má oproti jiným strojům na podobném principu několik podstatných výhod. K těm hlavním patří výrazně nižší prašnost. Možnost elektronického nastavení poměru abraziva snižuje víření prachu až o 95 procent. Proto nachází tryskání pískem využití také v místech s vysokým výskytem osob – například v rušné městské zástavbě.

Tryskání pískem: Moderní metoda čištění umělých i přírodních povrchů

Pískování je vysoce účinná metoda, jejíž síla spočívá i v šetrnosti vůči opracovávanému povrchu. Abrazivo vyčistí veškeré nečistoty, aniž by došlo k poškození materiálu. Díky tomu se stroje TORBO používají také při rekonstrukci památek.

Tryskání pískem lze provádět v interiéru i venku. Stroje TORBO nevyžadují nepřetržité napojení na externí média (voda, elektřina). Kompresory lze navíc napojit na hadice dlouhé až 200 m.

AXIOM REAL se čištěním povrchů pomocí tryskání zabývá řadu let. V portfoliu referenci najdete také odstranění graffiti, které byly vytvořeny při natáčení filmu Gympl režiséra Tomáše Vorla. Můžete se na ně podívat na www.tryskani-piskovani-ars.cz, kde najdete spoustu dalších informací.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O angelo

Shlédněte také

Je vám doma horko? Pořiďte si mobilní klimatizaci!

Je vám doma horko? Pořiďte si mobilní klimatizaci!

Obsah1 Jakou klimatizaci zvolit?2 Okenní, nástěnná, nebo mobilní?3 Multifunkční mobilní klimatizace4 Parametry výběru4.1 Mohlo by …