Podle čeho vybírat regál a na co si dát pozor?

Podle čeho vybírat regál a na co si dát pozor?

Umíte si představit, že byste si zboží v hypermarketu vybírali ze země, nikoli z regálů? Umíte si představit, že by vám elektronika byla představována přímo z krabice a nemohli byste si ji v regálech prohlédnout zblízka? Policové regály jsou zkrátka nezbytností každé prodejny. Nezáleží na tom, jestli je prodejce prodejcem elektroniky nebo smíšeného zboží. Regály jsou zkrátka vždycky zapotřebí a díky nim je nakupování nejen přehlednější, ale také pohodlnější a rychlejší. Pokud si i vy vybíráte regál do nově otevřené prodejny, víme, na co byste si měli dát pozor nebo podle čeho regál vybírat.

Ještě však upozorňujeme na to, že regál nepatří jenom do prodejen. Své využití si najde na mnoha jiných místech. Například se jeho služby využívají ve spížích či ve sklepech, kdy se do něj neskládají potraviny nebo sklizené plodiny. Taktéž si své využití najdou ve skladech nebo v garážích. Nedají na ně dopustit ani kutilové, kteří si do polic regálů naskládají všechno, co potřebují mít neustále po ruce.

Podle čeho regál vybírat?

Regály se vybírají podle několika kritérií. Vůbec prvním kritériem je praktičnost. Druhým kritériem je životnost a samozřejmě třetím kritériem je design. Roli hraje taktéž odolnost a pevnost či hmotnost a nosnost.

Jasným favoritem mezi regály jsou kovové regály, které se pyšní jak skvělou životností, tak také vysokou odolností, pevností i velkou nosností. Kovové regály jsou vhodné jak do hypermarketů, tak do garáží, kutilských dílen i do skladů, spíží nebo jiných prodejen.

NA co si dát při výběru regálů pozor?

Pokud si pořizujete regál, je důležité, abyste si na pár věcí dali pozor. Především si dejte pozor na kvalitu materiálu. Nechcete přece, abyste si zanedlouho museli regál kupovat znovu. Sledujte také tloušťku materiálu a samozřejmě stabilitu regálu a jeho pevnost. Obecně platí, že čím více šroubků regál má, tím rychleji se rozviklá a ztratí svou stabilitu.

 

O angelo

Shlédněte také

Úvod do světa brusiva

Úvod do světa brusiva

Obsah Brusivo hraje klíčovou roli v řadě průmyslových procesů i v běžném životě. Od dokonalého …

Napsat komentář