Nářadí ve výprodeji? S rychlou půjčkou na něj budete mít i před výplatou

Nářadí ve výprodeji? S rychlou půjčkou na něj budete mít i před výplatou

Kouzelná půjčka Vám půjčí téměř obratem až 10 000 Kč jako novému klientovi a až 50 000 Kč jako stálému klientovi. Peníze na svém účtu můžete mít prakticky obratem, tato společnost disponuje účty u 10 bank, je tedy pravděpodobné, že Vy ten svůj máte u některé z nich a nebudete tak na peníze muset čekat několik dnů.

O půjčku jako takovou můžete požádat online na webu www.kouzelnapujcka.cz, kdy Vám po schválení Vaší žádosti (to probíhá automaticky podle interních pravidel) přijde potvrzovací SMS zpráva.

Vyplatí se Vám slevy 15 % a více

Při půjčce 10 000 Kč, za které pořídíte kvalitní vrtačku, brusku i sekačku, se splatností 15 dnů přeplatíte 1 485 Kč*. Tato částka pak bude pravděpodobně menší než tak, kterou ušetříte nákupem nářadí ve výprodeji (vyplatí se Vám tak 15% a vyšší sleva).

15 dnů je přitom doba, během které Vám velmi pravděpodobně přijde na účet mzda, ze které tuto půjčku splatíte (v případě potřeby si však můžete půjčit až na 30 dnů).

I s půjčkou s RPSN v řádu tisíců procent tak můžete během výprodejů ušetřit a vstoupit tak do nové zahrádkářské či stavitelské sezóny vybaveni novým nářadím.

 

Neváhejte tedy, využijte současných akcí různých hobby marketů, požádejte o rychlou půjčku společnosti Kouzelná půjčka ještě dnes.

Půjčka prověřená odborníky

Nemusíte se přitom bát, že byste svého rozhodnutí litovali, rychlá půjčka od společnosti Kouzelná půjčka byla oceněna v nezávislém testu webu Bankovni-poplatky.com, kde se umístila na 2.-.3. místě. Odborníci na produktu Kouzelné půjčky ocenili zejména pro-klientsky nastavenou smlouvu, která nevyžaduje žádné nadstandardní ručení (směna, rozhodčí doložka, zástava) i postup aplikovaný vůči klientům, kteří své půjčky nesplácí včas.

 

 

 

 

 

 

* modelový příklad ze dne 30. 1. 2015, RPSN 2 812 %

O angelo

Shlédněte také

Autoklávy pro pasterizaci a sterilizaci potravin

Autoklávy jsou klíčovým prvkem v potravinářském průmyslu, zajišťujícím bezpečnost a trvanlivost potravin prostřednictvím procesů pasterizace …

Napsat komentář