Mějte všechny nezvané návštěvníky na očích

Fotopasti jsou v poslední době velmi oblíbeným pomocníkem nejen myslivců, kteří na ně zachycují zvěř ve svém revíru, ale také soukromých osob a podnikatelů, kteří prostřednictvím nich, velmi chytře a účinně ochraňují svůj majetek.

Spolehněte se na kvalitu

Mějte všechny nezvané návštěvníky na očíchPokud o fotopasti již delší dobu přemýšlíte, doporučujeme vám vsadit na osvědčenou kvalitu a tradici, kterou se může pochlubit společnost Acorn. Ta působí na trhu s fotopastmi již velmi dlouhou dobu, za kterou dovedla své přístroje k naprosté dokonalosti.

Jejich produktová paleta je opravdu široká a vybere si z ní opravdu každý. Fotopasti jsou nabízeny ve všech cenových relacích, kdy každá přináší jiného výhody. Nejlevnější, ovšem nikterak nespolehlivé fotopasti, jsou oblíbené zejména kvůli svému poměru cena výkon. I ty nejlevnější model fotopast Acorn nabízí výbavu srovnatelnou s konkurenčními modely. Cena je však mnohem nižší.

K čemu slouží?

Mějte všechny nezvané návštěvníky na očíchFotopasti Acorn lze používat jak pro kontrolu zvěře v daném revíru či lokalitě, tak také pro ochranu majetku. Zde je fotopast velmi zajímavým řešením, protože je mnohem levnější než klasické bezpečností kamery, které jsou navíc velmi dobře viditelné, a často se lze jejich zornému poli vyhnout. Fotopast ovšem zachytí zloděje přímo při činu, a to tak, že o tom zloděj nemá sám vůbec tušení. Vy pak máte k dispozici velmi silný materiál k tomu, jak docílit úspěchu v případném soudním řízení, a také máte k dispozici dobré podklady pro pojišťovnu.

U všech nabízených fotopastí Acorn máte navíc k dispozici dopravu zcela zdarma, takže platíte pouze cenu dané fotopasti. K tomu navíc obdržíte kovový box na vaší novou fotopast, aby byla vždy v naprostém bezpečí, sd kartu pro dostatečně velké uložiště pořízených snímků a také baterie, které fotopast budou pohánět. Celkově tak ušetříte až 1200 korun, což ne nabídka, kterou nemůže nabídnout jen tak někdo.

O Makawiel

Shlédněte také

Autoklávy pro pasterizaci a sterilizaci potravin

Autoklávy jsou klíčovým prvkem v potravinářském průmyslu, zajišťujícím bezpečnost a trvanlivost potravin prostřednictvím procesů pasterizace …