Bez moderních zahradních pártu stanů a lehátek to ani letos nepůjde

Bez moderních zahradních pártu stanů a lehátek to ani letos nepůjde

Úžasný výběr zahradních párty stanů bere dech, ale to musíte zavítat do špičkového internetového obchodu t-zbozi.cz. Zde naleznete moderní, stylové a elegantní rozložitelné přístřešky, které se vyrábějí podle evropských standardů a norem. Využití zahradních párty stanů je nezanedbatelné – ideální zahradní úkryt před výkyvy počasí, spolehlivá ochrana před zvědavými pohledy okolí, jsou využitelné i jako mobilní garáž, skladiště nebo na sušení prádla. Pláště stylových zahradních stanů se vyrábějí z odolných PAD materiálů napuštěných speciálním prostředkem odpuzujícím vodu. Ohromná paletu barev, velikostí, bezvadná funkčnost, bezpečnost a reprezentativní vzhled.   Stačí vám přístřešek? Pokud ano, nemusíte kupovat bočnice, ty se dají časem přiobjednat.

Stacionární nebo mobilní zahradní lehátka?

Při výběru moderních zahradních lehátek bereme na zřetel, zda budou stále venku nebo se budou ukládat do samostatné místnosti.  Na tom závisí výběr materiálu a hmotnost nábytku. Například kovové zahradní lehátky, lavičky a stoly dobře tolerují klimatické změny, ale nejsou mobilní, proto se doporučují pro stacionární instalaci. Trvalé umístění znamená, zvolení celkové plochy místa a dostupností prostoru pro uložení nábytku. Do malých prostor je lepší koupit přenosný nábytek. Chcete-li ušetřit místo, můžete si pořídit skládací zahradní lehátka: zabírají méně místa. Je třeba vzít v úvahu materiál: na něm závisí typ konstrukce a hmotnost výrobku.

Bez moderních zahradních pártu stanů a lehátek to ani letos nepůjde

Velký výběr plastových a dřevěných zahradních lehátek

Dřevo a plast jsou nejvyužívanější materiály u zahradního nábytku. Nejjednodušší je plast, o něco těžší je ratan a masivní dřevo. Kovový zahradní nábytek může mít různou hmotnost: hliník je poměrně lehký, kovaný – těžší. Kombinací interiéru můžete vytvořit pohodlnou sadu stacionárního a přenosného nábytku.

Jak si správně vybrat zahradní lehátko!

 

O angelo

Shlédněte také

Brány na klíč se postarají o skvělé zabezpečení vstupu na váš pozemek

Obsah   Hledáte vhodnou bránu pro svůj pozemek, ale nevíte, jaký typ brány zvolit? Pak …