Bazén musí vydržet. Jaký materiál zvolit?

Rozhodli jste se, že si letos pořídíte nový bazén? Pak se snažte vyvarovat úspory na nesprávném místě – mohla by vás v budoucnu mrzet. Kam tím míříme? K materiálům, ze kterých se bazény vyrábí. Jejich vlastnosti jsou mnohem důležitější než cena, protože mají vliv na životnost a uživatelský komfort.

Při výrobě bazénů se používají materiály jako těžká folie, laminát nebo keramika. Není snadné určit, který z nich je nejlepší, protože v praxi záleží na kvalitě konkrétního výrobku.

ALBISTONE G2 – materiál nové generace

Chcete mít jistotu, že váš nový bazén bude stoprocentně funkční a krásný i po letech? Vsaďte na revoluční materiál ALBISTONE, který je charakteristický vysokou barevnou stálostí a UV stabilizací. Zachovává si své vlastnosti i navzdory intenzivnímu působení prudkých slunečních paprsků, odolá mrazu a skvěle izoluje teplo. Životnost tohoto zdravotně nezávadného materiálu (podloženo certifikátem pro pitnou vodu) dosahuje až 50 let.

Bazén musí vydržet. Jaký materiál zvolit?

Bazény z materiálu ALBISTONE jsou jasnou volbou pro rodiče menších dětí. Rázová houževnatost (odolnost proti proražení) je pětkrát větší než u polypropylenu, takže nehrozí, že se bazén poškodí při neustálém skákání.

ALBISTONE má několikanásobně vyšší odolnost proti UV záření a stejně dobře odolá extrémním teplotám. Lze ho používat při teplotách od -40 °C do +70 °C.

Při výrobě materiálu ALBISTONE nedochází ke vzniku škodlivin a je 100% recyklovatelný i po letech. Plně odpovídá přísným hygienickým normám ČR a evropským i americkým předpisům. Díky tomu lze bazénovou vodu bez obav pít.

Za „zázrakem“ stojí zlaté české ručičky

Zahradní bazény z ALBISTONE, ale i z ostatních uvedených materiálů, nabízí přední český výrobce ALBIXON. Společnost se zabývá výrobou, prodejem a komplexním servisem od A do Z.

Ucelenou nabídku, ve které nechybí ani kompletní bazénové příslušenství, najdete na www.albixon.cz.

O angelo

Shlédněte také

Horizontální žaluzie - univerzální a stylové stínění pro vaše okna

Horizontální žaluzie – univerzální a stylové stínění pro vaše okna

Obsah Pokud hledáte elegantní a praktický způsob, jak získat lepší kontrolu nad světlem a soukromím …