Čistá voda v bazénech i ve vířivkách

Čistá voda v bazénech i ve vířivkách

Abyste si užili zasloužený relax v bazénu či ve vířivce, musíte se postarat také o čistou vodu. Anebo se nemusíte postarat, ale postaráte se, aby se postaral někdo jiný. Pokročilé bazénové technologie, plně automatizované. A to je také cílem špičkového dodavatele bazénové technologie ASEKO. Vyvíjí vlastní systémy, které můžete snadno spravovat pomocí aplikace.

Aktivní kyslík, sůl i chlorová činidla

Na výběr máte celou řadu systémů. Záleží na tom, jakou zvolíte desinfekci, jak velký je objem bazénu či vířivky a zda se jedná o bazén pro domácí účely nebo veřejný bazén. Aby však systém účinně pracoval, měl by obsahovat sondu nejen na měření pH, ale také sondu pro měření redoxního potenciálu nebo koncentrace volného chloru. Podle aktuálních naměřených hodnot automatické dávkovače uvolňují do vody určité množství činidla, flokulantu či algacidu. Tak, aby byla voda čistá, ale zároveň, aby neobsahovala zbytečně moc volného chloru a byly tak dodržovány limity stanovené vyhláškou.

Čistá voda v bazénech i ve vířivkách

Snadná obsluha skrze intuitivní aplikaci

Dnešní doba si žádá moderních technologií. Přes nejrůznější aplikace můžete spravovat nejenom své účty, ale také spoustu zařízení. Také proto vyvinula společnost ASEKO velmi intuitivní mobilní i webovou aplikaci I Pool, kde můžete sledovat nastavené hodnoty čistoty vody, ať jste právě kdekoli. Aplikace je dostupná pro iOS i Android a může vám zasílat i upozornění na překročení nastavených limitů. Péče o čistotu bazénové vody nebyla nikdy jednodušší a díky této aplikaci je vše ještě jednodušší, protože ji máte kdykoli při sobě.

O angelo

Shlédněte také

Zlikvidujte svůj autovrak za jeden den, a ještě si vydělejte. Jak?

Rozbilo se vám nedávno auto, ale nechcete utrácet za složitou opravu? V takovém případě ho …

Napsat komentář