Zahradnické práce servis zahradní techniky

Zahradnické práce servis zahradní techniky

Pod pojmem zahradnické práce se skrývají veškeré činnosti, které souvisejí s údržbou zahrad rodinných domků, městských parků, veřejných či firemních ploch. Konkrétně to znamená pravidelné sečení trávníků, jejich vertikutaci, mulčování vysoké trávy, výsadbu okrasných dřevin a další činnosti.

Zahradnické práce servis zahradní technikyTo vše provádí firma RD servis, sídlící v obci Skrbeň v Olomouckém kraji. Kromě této lokality nabízí své služby i v širokém okolí, takže můžete využít například službu, jako je půjčovna a servis zahradní techniky Uničov a další města a obce v tomto regionu. Své služby v oblasti zahradnických prací a souvisejících služeb poskytuje firma jak soukromým osobám, tak firmám nebo obcím. Zaměřuje se nejen na pravidelnou údržbu veškerých zelených ploch, jako je sečení, vertikutace, mulčování, ale také na vysazování okrasných dřevin, jejich prořezávání a v neposlední řadě provádí i rizikové kácení stromů.

Vedle této činnosti provádí firma také instalaci systémů automatického zavlažování trávníků včetně jejich servisu. Zabývá se i půjčováním zahradní techniky a jejím servisem. Využít služby půjčovny se vyplatí zejména v případě zahradní techniky, kterou použijete jen občas. Jedná se například o motorové pily, zahradní sekačky, vertikutátory, mulčovače, krovinořezy, plotostřihy a další nářadí.

O Makawiel

Shlédněte také

Plánujete zahradu?

Plánujete zahradu?

Je léto, a to je nejvhodnější období pro stavební práce, a to nejen pokud jde …

Napsat komentář