Chcete ušetřit? Pozvěte si energetického poradce

Obsah

Už dlouho přemýšlíte o tom, že vaše účty za energie jsou podezřele vysoké? Ať počítáte, jak počítáte, s výsledky stále nejste spokojení? Možná je konečně na čase něco změnit a věřte nám, že když se chce, tak to jde. Je k tomu potřeba jediná maličkost. Objednat si bezplatné služby energetického poradce, kterého vám pomůže najít internetový projekt E.ON Rádce zaměřující se na rady z oblasti úspory energií.

Kdo je energetický poradce a co umí?

V první řadě je to na slovo vzatý odborník se speciálním vzděláním a prokazatelnými zkušenostmi na poli úspory energií. Domluvenou konzultací rozhodně nic nezkazíte. Jak vypadá pomoc fundovaného profesionála? Společně s vámi si projde faktury za energie a zhodnotí, zda pro vás neexistuje lepší dodavatel, s nímž dosáhnete vytoužené úspory elektřiny. Tím největším přínosem energetických poradců je však důkladná prohlídka vašeho domu, či bytu, při níž zhodnotí úspornost spotřebičů a celkový stav vaší domácnosti od zateplení po okna. Úspora energií nebyla nikdy snadnější.

Získání dotací nemusí být horor

Jistě potvrdíte, že stále diskutovatelnějším tématem mezi majiteli nemovitostí jsou rekonstrukce a dotace. Respektive otázka, zda je možné získat státní příspěvek na výměnu nové otopné soustavy zvyšující energetickou nenáročnost domácnosti. Samozřejmostí by mělo být kvalitní zateplení, nová okna i dveře a v neposlední řadě i moderní větrací systém zajišťující čerstvý vzduch, aniž by ochlazoval interiér. Bojíte se, že to nezvládnete zařídit? Buďte bez obav, od toho tu jsou znalosti energetických poradců.

Úspora vody není nedostižná

Jen máloco trápí české domácnosti tak, jako neustále rostoucí rodinné náklady. Značná úspora vody je může pomoci snížit o několik tisíc korun za rok, a to už se rozhodně vyplatí. Nejjednodušším řešením je objednání schůzky s energetickým poradcem přes online formulář projektu E.ON Rádce. Osobní konzultace s energetickými poradci je dostupná v Brně a Českých Budějovicích. Pokud to máte daleko, můžete je kontaktovat také emailem: poradce@eon.cz nebo telefonicky: 800 773 443.

O angelo

Shlédněte také

Autoklávy pro pasterizaci a sterilizaci potravin

Autoklávy jsou klíčovým prvkem v potravinářském průmyslu, zajišťujícím bezpečnost a trvanlivost potravin prostřednictvím procesů pasterizace …