Vyčištěná okna, venkovní žaluzie i fasáda

Vyčištěná okna, venkovní žaluzie i fasáda

Vánoční svátky pro řadu z nás znamenají také perfektně uklizený byt či dům, k čemuž patří i perfektně umytá okna a žaluzie. Nejen pro ten příjemný pocit z uklizeného domova. Do vašich domovů se tak dostane také více světla, kterého se vám během zimy zoufale nedostává. Že zrovna na okna nemáte čas ani náladu? Že už je docela zima a vy nechcete trávit svůj čas mytím oken nebo žaluzií? Objednejte si firmu, která se na mytí oken, žaluzií i fasád specializuje. Budou mít vše rychle a bezvadně vyčištěné a vy tak získáte více času na svoje záležitosti a třeba i vánoční pohodu.

Profesionální firma na mytí oken, žaluzií a fasád

Jak to, že to firma bude mít rychleji a lépe než vy? Specializovaná firma SAUBEPRO Cleaning používá při mytí oken a žaluzií demineralizovanou vodu. V čem je to lepší a jak to, že je mytí rychlejší? Demineralizovaná voda má řadu výhod. Protože neobsahuje minerály, netvoří se při jejím usychání vodní kámen. Další výhodou je, že nemusíte přidávat žádné agresivní čistící přípravky, které zbytečně zatěžují životní prostředí a také zbytečně nenarušují svrchní materiály rámů a parapety. A protože se při usychání demineralizované vody netvoří vodní kámen, nemusí vyčištěné plochy zdlouhavě sušit, stačí je nechat samovolně oschnout. Tím také SAUBERPRO Cleaning šetří čas a mytí oken, žaluzií i fasád je opravdu velmi rychlé. Navíc díky dokonale vyčištěnému povrchu se následně nečistoty mnohem hůře usazují a okna a žaluzie vám tak vydrží čistá po delší dobu.

Firma SAUBERPRO Cleaning vyvinula, a sama jej také v praxi používá, přístroj na výrobu demineralizované vody. Tento přístroj REVO SP 7 stačí jednoduše připojit na přívod vody a z napojených kartáčů přímo tryská demineralizovaná voda. Vyzkoušejte toto čištění i vy. Až uvidíte perfektní výsledky, ke klasickému mytí oken už se jen tak nevrátíte.

O angelo

Shlédněte také

Brány na klíč se postarají o skvělé zabezpečení vstupu na váš pozemek

Obsah   Hledáte vhodnou bránu pro svůj pozemek, ale nevíte, jaký typ brány zvolit? Pak …

Napsat komentář