Jak snadno, rychle a vlastnoručně postavit terárium nebo voliéru?

Jak snadno, rychle a vlastnoručně postavit terárium nebo voliéru?

Hledáte nějaký nový koníček, který by vás zabavil alespoň na pár měsíců? Říká se, že každý člověk potřebuje mít nějaký koníček, nějaké hobby, které by ho dostatečně zabavilo ve chvílích, kdy se doslova nudí nebo kdy ho svět okolo nebaví. V takových situacích by se mohl zabavit nějakou aktivitou, která by ho učinila šťastným. Někteří chodí hrát tenis, jiní se dali na fotbal a někteří píšou povídky či fotí. Mnozí lidé však potřebují trochu záživnější činnost, a to konkrétně domácího mazlíčka, kterému by nejdřív museli postavit domeček.

Mezi aktuálně nejčastěji pořizovanými domácími mazlíčky najdeme kupodivu hady nebo ptáky. Pejsci nebo kočky už dávno nejsou hitem číslo jedna. Hadi jsou poměrně tiší společníci, kteří nevyžadují mnoho péče. Stejně tak ptáci – pokud si nepořídíte zrovna papouška, kterému byste chtěli postavit obrovskou venkovní voliéru, bude chovat ostatního ptactva naprosto snadný a jednoduchý.

O samotném chovu ptáků či hadů se dozvíte jinde na internetu, my vám poradíme, jak vlastnoručně, rychle a snadno postavit terárium nebo voliéru, aniž byste si museli kupovat hotovou klec pro ptáky v obchodě či terárium v obchodě s teraristikou.

Jak postavit venkovní voliéru

Stavba venkovní voliéry nikdy nebyla jednodušší a zábavnější. Stačí, když si pořídíte součástky v internetovém obchodu aluhobby.cz, kde se prodávají například hliníkové profily nebo plastové spojky. Společně s nýtovacími kleštěmi však snadno a rychle vytvoříte voliéru pro vaše chované ptactvo. Dalo by se říct, že e-shop ukazuje, že i stavba voliéry může být zábavou, pokud se staví pojme za jednu velkou stavebnici.

Jak postavit terárium

Jak jsme zmínili, teraristika zajímá čím dál více z nás. Pokud se také řadíte mezi milovníky hadů, myšek nebo případně gekonů či jiných plazů, jistě si budete chtít jednoho takového přinést domů. A taky mu budete muset postavit terárium. Jde to však naprosto stejně, jako s voliérou. Stačí vám stavebnice z aluhobby.cz a je po starostech.

 

O angelo

Shlédněte také

VENKOVNÍ SAUNA VERSUS SAUNA UVNITŘ DOMU

VENKOVNÍ SAUNA VERSUS SAUNA UVNITŘ DOMU

Mít doma vlastní saunu není dnes už luxus výhradně finský. Mnoho českých domácností následuje tenhle …