Designové komody vtisknou místnosti punc originality

V současné době se ve světě bydlení klade důraz na minimalismus. Spousta bytových designérů upouští od bytelných a mohutných skříní, obývacích stěn, komod a podobně. Ovšem úložný prostor v rodinném domě či bytě potřebujete, ale naštěstí existují i praktické a po estetické stránce zajímavé komody, jež ve výsledku vtisknou místnostem punc ojedinělosti a nadčasovosti. Stačí vědět, jaký styl vybrat a kde nakupovat.

Jestliže přemýšlíte, jak trochu oživit prázdný prostor, komoda je ideální volbou. Disponuje zásuvkami a přihrádkami. Dokonce je k dostání v mnoha velikostech, a tak si na své přijdou jak milovníci většího, tak i menšího nábytku. Oproti klasickým skříním zabírají mnohem méně místa, přitom nabízí velké množství úložného prostoru. Do komody uložíte vše od oblečení přes spodní prádlo až po dokumenty.

Z jakých materiálů jsou komody vyrobené?

V nabídce najdete nespočetné množství druhů komod – komoda se šuplíky a komoda s policemi. Záleží na tom, zda chcete mít předměty vystavené, nebo je potřebujete uschovat. Dalším rozhodujícím faktorem je materiál, jímž mohou být lamino a masiv. Od materiálu se potom odvíjí i pořizovací cena.

Poměrně důležitou roli hraje vzhled. Preferujete moderní či rustikální styl? Zamlouvá se vám jednoduchá či luxusní verze? Prahnete po kvádrovité komodě anebo jste otevření elipsovitým tvarům? Má být komoda bílá, nebo v dekoru dřeva? Přesně na takové otázky byste si měli před nákupem odpovědět.

Kde komody koupit?

Jestliže sháníte obchod, kde se dají komody sehnat, doporučujeme podívat se do pestrého produktového portfolia internetového obchodu Dona-shop.cz. V jeho nabídce je komoda borovice, dub, buk, ořech, švestka a podobně. Spokojení budete i s cenovou politikou, která vás rozhodně nezruinuje.

O angelo

Shlédněte také

Horizontální žaluzie - univerzální a stylové stínění pro vaše okna

Horizontální žaluzie – univerzální a stylové stínění pro vaše okna

Obsah Pokud hledáte elegantní a praktický způsob, jak získat lepší kontrolu nad světlem a soukromím …