Ptačí voliéra i prostor pro terarijní zvířata. Hliníkové profily v hlavní roli

Ptačí voliéra i prostor pro terarijní zvířata. Hliníkové profily v hlavní roli

Obsah

Hliníkové profily jsou oblíbenou stavebnicí pro dospělé. S jejich pomocí se daří realizovat celou řadu projektů a instalací. Většinu přitom zvládnete svépomocí. Do čeho se pustit?

Odolný materiál se hodí i na venkovní použití

Hliník je oblíbený pro svou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Hliníkové profily se tak dají používat nejen v interiéru, ale také ve venkovním prostředí. Konstrukce není potřeba nijak dodržovat, povrchová úprava není nutná. Pro svou nízkou hmotnost a vysokou odolnost je hliník oblíbenou konstrukční jednotkou, se kterou si lidé mohou pořídit terárium, ptačí klec, ale také třeba terasu nebo zimní zahradu.

Barva na přání

Hliníkové profily mají nejen svou původní barvu. Nyní se ale vyrábějí také typizované profily v mnoha eloxovaných barvách, nebo také v komaxitové barvě. V praxi to znamená, že se tento materiál dá sehnat v mnoha barvách. Je velmi snadné se přizpůsobit konkrétním požadavkům klienta.

Je libo klec pro papouška?

Papoušci se obecně cítí lépe v kleci nebo voliéře, kde je jedna ze stran plná. To se dá s pomocí hliníkových profilů snadno splnit. Některé klece jsou totiž na první pohled krásné, ale pro skutečné použití a pohodlí papouška naprosto nepoužitelné. S hliníkovými profily zajistíte nejen optimální barevné provedení, ale také rozměry a požadované vlastnosti klece nebo voliéry.

Zázemí pro terarijní zvířata

Máte doma agamu, kudlanku, šneky africké, nebo třeba hady či pavouky? Pro tato zvířata je nutné zajistit optimální životní podmínky. Zázemí se vám s pomocí skleněných kousků a hliníkových profilů podaří vytvořit zcela svépomocí. Hliník se snadno krátí i spojuje.

Přejete si zimní zahradu, nebo třeba kryté posezení na terase? Zjistěte si konstrukční výhody hliníkových profilů. Jejich odolnost vás překvapí.

 

O angelo

Shlédněte také

Úvod do světa brusiva

Úvod do světa brusiva

Obsah Brusivo hraje klíčovou roli v řadě průmyslových procesů i v běžném životě. Od dokonalého …

Napsat komentář