Zvolte si toho správného odborníka na geodetické práce

Zvolte si toho správného odborníka na geodetické práce

Chystáte se ke stavbě rodinného domu nebo k zápisu do katastru nemovitostí, potřebujete vyměřit pozemek či zpracovat 3D model, virtuální prohlídku? To vše a ještě víc vám zajistí společnost VISIONPLAN-3D, která se zabývá geodetickými službami. Společnost VISIONPLAN-3D je specialistou v oboru geodézie, nabízí své práce pro veřejnost i firmy.

Co vše vám VISIONPLAN-3D zpracuje? Zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení stavby vytyčení stavby a pozemku, geometrické plány pro zanesení stavby do katastru nemovitostí, vyznačení věcného břemene a další geodetické služby. Pro projekční a stavební firmy provádí například laserové skenování, 3D modely, digitální modely terénu, dokumentace, zaměření. VISIONPLAN-3D umí také vytvořit virtuální prohlídku interiéru nebo exteriéru pomocí 360° kamery.

Navštivte webové stránky firmy VISIONPLAN-3D a podívejte se na ukázky realizovaných zakázek. Můžete si také sjednat úvodní konzultaci zdarma. Na VISIONPLAN-3D se můžete spolehnout, pracuje kvalitně, rychle a za příznivé ceny.

 

O angelo

Shlédněte také

Zlikvidujte svůj autovrak za jeden den, a ještě si vydělejte. Jak?

Rozbilo se vám nedávno auto, ale nechcete utrácet za složitou opravu? V takovém případě ho …

Napsat komentář