Domů / Doporučujeme / Zvolte si toho správného odborníka na geodetické práce
Zvolte si toho správného odborníka na geodetické práce

Zvolte si toho správného odborníka na geodetické práce

Chystáte se ke stavbě rodinného domu nebo k zápisu do katastru nemovitostí, potřebujete vyměřit pozemek či zpracovat 3D model, virtuální prohlídku? To vše a ještě víc vám zajistí společnost VISIONPLAN-3D, která se zabývá geodetickými službami. Společnost VISIONPLAN-3D je specialistou v oboru geodézie, nabízí své práce pro veřejnost i firmy.

Co vše vám VISIONPLAN-3D zpracuje? Zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení stavby vytyčení stavby a pozemku, geometrické plány pro zanesení stavby do katastru nemovitostí, vyznačení věcného břemene a další geodetické služby. Pro projekční a stavební firmy provádí například laserové skenování, 3D modely, digitální modely terénu, dokumentace, zaměření. VISIONPLAN-3D umí také vytvořit virtuální prohlídku interiéru nebo exteriéru pomocí 360° kamery.

Navštivte webové stránky firmy VISIONPLAN-3D a podívejte se na ukázky realizovaných zakázek. Můžete si také sjednat úvodní konzultaci zdarma. Na VISIONPLAN-3D se můžete spolehnout, pracuje kvalitně, rychle a za příznivé ceny.

 

O angelo

Shlédněte také

Jak si snadno sestavit vlastní rozváděč?

Jak si snadno sestavit vlastní rozváděč?

Obsah1 Jednoduchá instalace2 Je to risk?2.1 Mohlo by vás zajímat K tomu, abyste si mohli …

Napsat komentář