Jaké kosmetické přípravky používat proti celulitidě?

Skoro každý žena se potýká s celulitidou, a dokonce i někteří muži. Nevzhledné hrbolky a důlky se objevují především na stehnech, bocích a hýždích. Cvičením a dietou sice snížíte množství tuku, ale co dalšího můžete ještě udělat? Existují i různé kosmetické přípravky přímo na celulitidu.

Celulitida není tuk, což je pro vás zřejmě překvapením. Vytváří se v okamžiku, kdy se tuk rozdělí do malých kapes v pokožce. Celulitida se může projevit takřka kdekoliv, ale není to o toxinech. Zapomeňte na detox, protože celulitida s toxiny vůbec nesouvisí. Ovlivňuje ji nedostatek cvičení, špatný krevní oběh a určité hormony.

Zpevňující tělové mléko CALTHA

Prvně je nezbytné zmínit, že je důležité zaměřit se na bio kosmetiku, protože přes pokožku se do krevního oběhu vstřebávají látky z krémů. Zpevňující tělové mléko proti celulitidě od značky CALTHA je charakteristické obsahem nové aktivní ingredience PRODHYGEM® FIT, která se opírá o výsledky gemmoterapie. Zjednodušeně řečeno, tělové mléko má v sobě unikátní aktivní komplex z pupenů jírovce maďalu a kaštanovníku setého.

Poznámka: Gemmoterapii používali už naši předkové a jedná se o techniku, jež využívá sílu pupenů, v nichž jsou na začátku jara účinné látky v nejvyšší možné koncentraci.

Krém proti celulitidě LOBEY

Dalším prémiovým bio produktem je krém proti celulitidě s vysokým obsahem aktivních látek. Ve složení najdete extrakt z kořene Coleus Forskohlii, kofein z Matcha Tea a kapsaicin z chilli papriček. Dohromady zmíněné látky zlepšují vzhled pokožky, urychlují metabolismus tuků a bojují proti zadržování vody.

Ekokočka je internetový obchod, kde najdete bio kosmetiku na celé tělo, tedy i proti celulitidě. Ekokočka má v nabídce i výše zmíněné produkty. Budete nadmíru spokojení s výsledky, které jsou viditelné už po pár týdnech.

O angelo

Shlédněte také

Zahradní hřiště je nejlepším pomocníkem pro rozvoj motoriky u dětí

Zahradní hřiště je nejlepším pomocníkem pro rozvoj motoriky u dětí

Obsah Soukromá zahrada u domu nebo u chalupy nabízí ideální kombinaci bezpečí a svobody, která …

Napsat komentář