Kdo může, skupuje nemovitosti. Buďte chytřejší, kupte zlato!

Kdo může, skupuje nemovitosti. Buďte chytřejší, kupte zlato!

Inflace a znehodnocení peněz po koronavirové krizi jsou strašáci, kteří teď trápí spoustu českých domácností. Češi přitom nelení, rozhodli se pro tuto situaci pojistit a ve velkém své peníze investují. Do čeho? Do nemovitostí! Má to však jeden velký háček.

Investice do nemovitostí nejsou ve své podstatě špatné, investiční byty a domy mají schopnost ochránit hodnotu peněz rozhodně lépe než nějaké spořicí účty, termínované vklady nebo rizikové akcie. Problém však je, že na koupi investičního bytu potřebujete mít našetřené miliony.

Investiční zlato lze koupit i bez velkých úspor

Nemáte miliony a ke splácení úvěru se vázat nechcete? Pak nemovitosti nejsou nic pro vás. Co vám peníze ochrání? Investiční zlato!

Investičním zlatem rozumíme zlaté slitky a mince nejvyšší ryzosti, nikoliv zlaté šperky, ani žádné certifikáty o nákupu zlata. Mince a slitky, jež máte fyzicky doma k dispozici zavřené v trezoru. Kdykoliv je můžete vzít a jít směnit zase zpět za peníze, a to kdekoliv na světě. O zlato je a bude zájem.

Zlato vaše peníze bezpečně ochrání

Hodnota zlata v dlouhodobém horizontu stále roste. Dává to smysl, protože jeho světové zásoby se ztenčují. I do budoucna se dá předpokládat rostoucí tendence.

Pokud se podíváte na vývoj ceny zlata, krátkodobé výkyvy směrem dolů se samozřejmě objevují – ty jsou vítanou příležitostí pro investory, již chtějí zlato nakoupit. V dlouhodobém horizontu ovšem cena zlata jenom stoupá, a někdy i tak skokově, že se na něm dá vydělat během pár měsíců. Obecně se však doporučuje pro dlouhodobější uložení peněz.

A kde ho koupit? Zkuste si do vyhledávače zadat spojení „investiční zlato“, vyjede vám několik prodejců zlatých mincí a slitků. Mezi nimi vyniká tradiční e-shop www.zlate-mince.cz, který prodává zlato za vždy aktuální cenu aktualizovanou každý den. A mimochodem, investiční zlato je osvobozeno od DPH.

O angelo

Shlédněte také

Rychlé probuzení jara: 8 jednoduchých tipů pro alergiky

Rychlé probuzení jara: 8 jednoduchých tipů pro alergiky

V čase, kdy bychom ještě obvykle očekávali zimní chlad, se letošní jaro v České republice …

Napsat komentář