Zlikvidujte svůj autovrak za jeden den, a ještě si vydělejte. Jak?

Rozbilo se vám nedávno auto, ale nechcete utrácet za složitou opravu? V takovém případě ho určitě nenechávejte jen tak nečinně stát před domem. Každým dnem totiž musíte platit povinné, případně i dodatkové pojištění. Raději se ho co nejrychleji zbavte. Jak na to?

Profesionální likvidace vozidel

V takové situaci je zdaleka nejvýhodnější volbou profesionální likvidace vozidel. Dávejte si však pozor – nespoléhejte se jen tak na ledajakou firmu. Mnoho z nich totiž vyplácí směšně nízké částky, a některé dokonce schovávají do smluv zákeřné kličky (kvůli nimž vyhodíte peníze z okna).

Mezi ověřené a poctivé odborníky patří například známá společnost Za hotové, jejíž webové stránky najdete pod odkazem https://zahotove.cz/. Ihned po jejich rozkliknutí najdete nezávazný kontaktní formulář, do kterého vyplníte základní údaje o vozidle (rok výroby, značka, motorizace, počet najetých kilometrů…). V mžiku se vám ozvou zmínění odborníci a sdělí přibližnou cenu výkupu.

Za jeden den máte hotovo

Budete-li souhlasit, do 24 hodin od telefonátu za vámi odborníci z dané společnosti přijedou kamkoliv po ČR. Prohlédnou si vozidlo, sdělí vám finální částku a vyplatí peníze na ruku. Společně s tím samozřejmě obdržíte jednoduchou kupní smlouvu a doklad o ekologické likvidaci vozidla (s ním musíte ještě zajít na příslušný úřad). Ve stejný okamžik vozidlo naloží, odvezou (odtah je zcela zdarma) a ekologicky zlikvidují.

Hravě si poradí jak s osobními automobily, tak i s dodávkami, nákladními vozy, motocykly, veterány a stavebními/zemědělskými stroji. Překážkou není ani propadlá STK či vyloženě dezolátní stav vozidla. Samozřejmě budete potřebovat občanský průkaz a malý/velký technický průkaz od vozidla.

Díky těmto službám budete mít hotovo raz dva, a to téměř bez práce.

O angelo

Shlédněte také

Rychlé probuzení jara: 8 jednoduchých tipů pro alergiky

Rychlé probuzení jara: 8 jednoduchých tipů pro alergiky

V čase, kdy bychom ještě obvykle očekávali zimní chlad, se letošní jaro v České republice …

Napsat komentář