Letní práce na zahradě vyžaduje pořádné nářadí. Jaké vybavení si zamilujete?

V současné době se už naplno těšíme z našich venkovních pozemků, které nám poskytují maximální relax v dobách nesnesitelných veder. Není zkrátka nic lepšího, než si po pracovním dni vyčistit hlavu ve vlastním kousku přírody. K tomu však neoddělitelně patří pravidelná údržba a různé úpravy. Bez jakého náčiní se neobejdete?

Zkroťte trávník

Jednou z nejčastějších a zároveň nejméně příjemných činností je sekání trávy. V dnešní době se už dávno nemusíte trápit s klasickou sekačkou, s níž se donekonečna jezdí sem a tam. Zároveň není nutné řídit velký stroj, který se běžně používá například na fotbalových hřištích. Stačí si jen připravit oblíbený nápoj, lehnout si a vše se udělá samo. Jak je to možné?

Odpovědí jsou robotické sekačky od známého výrobce jménem Husqvarna. Bavíme se o nejmodernějším vybavení s pokročilou inteligencí, které zvládne posekat celý trávník bez vaší přítomnosti. Problémem nejsou ani šikmé pozemky, jelikož správně zvolený typ si hravě poradí i se sklonem 40 %.

Nevěříte? Přesvědčte se sami

V současné době si lze pořídit desítky různých typů daného vynálezu, přičemž ceny začínají přibližně na třiceti tisících korun. Produkty od značky Husqvarna si prohlédnete například na webových stránkách oblíbeného e-shopu Nobur, kde vás potěší podrobné informace a bezkonkurenční ceny.

Jakýmsi zlatým středem je hlavně HUSQVARNA AUTOMOWER® 315 Mark II. S pomocí zmíněné varianty zvládnete posekat až 1 500 metrů čtverečních plochy, přičemž doba nabíjení čítá pouhých 60 minut. Pokročilá inteligence si snadno poradí s překážkami, úzkými průchody a okraji pozemku.

Určitě vás potěší i dárek k objednávce a doručení zcela zdarma. Pokud vám nebude vyhovovat konkrétní produkt, vyberete si z velkého množství podobných možností.

 

O angelo

Shlédněte také

Díky ověřenému velkoobchodu s textilem ušetříte desetitisíce ročně. Jaký vybrat?

Lámete si hlavu s pravidelným sháněním kvalitního oblečení pro své zaměstnance? Chcete, aby byli chránění …

Napsat komentář