Podpořte ekologii a zdravý způsob života s nízkoenergetickým domem

Podpořte ekologii a zdravý způsob života s nízkoenergetickým domem

Pokud vás lákají moderní trendy bydlení, tak jistě hledáte dům, který je v souladu se zdravým životním stylem a minimálními výdaji za jeho provoz. Ekologické bydlení je zkrátka v módě, získává si stále více příznivců, ale stále se najde i mnoho lidí, kteří toho o něm příliš nevědí. Představíme si tedy nejpopulárnější verzi takového bydlení a sice dřevostavby.

Dřevostavby jsou v České republice již dlouhou dobu známé a rozrůstají se hlavně díky specializovaným firmám, které se na ně zaměřují. Dříve se jednalo o nedostatkové zboží a většina lidí si pod dřevostavbou představila pouze srub nebo dřevěnou chatu, což nemá s moderní dřevostavbou co dočinění.

Výhody dřevostavby

Dřevostavby se velmi liší, proto si představíme dřevostavby od jedné z nejpopulárnějších firem, které na našem území operují a sice od Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. Tato společnost se zaměřuje na krásné a moderní dřevostavby, které jsou na pohled k nerozeznání od běžných zděných domů. Její doménou jsou především dřevostavby na klíč zahrnující jak bungalovy, tak i velké rodinné domy.

Dřevostavbu tvoří dřevo a pokročilé materiály, které zajistí dokonalé izolační vlastnosti. Konstrukce je z masivních KVH hranolů. Dále jsou využity materiály jako desky FREMACELL a izolace ISOVER. Stavba celé dřevostavby trvá zhruba 3 měsíce, což je rekordně krátká doba v porovnání s jakýmkoliv zděným domem. Dřevostavby jsou vysoce odolné, mají velmi dlouhou životnost, jsou nehořlavé a disponují dostatkem prostoru, hlavně díky štíhlejším obvodovým stěnám. Celá dřevostavba je z ekologických materiálů šetrných k životními prostředí a vzhledem k pokročilé tepelné i zvukové izolaci si můžete být jistí, že vám poskytne poklidné a nízkonákladnové bydlení, které si zamilujete.

O Makawiel

Shlédněte také

Jaké stínění oken si pořídit do kuchyně? Na výběr máte hned několik variant stínění

Jaké stínění oken si pořídit do kuchyně? Na výběr máte hned několik variant stínění

Obsah Kuchyně je místem, kde trávíme hodně času vařením, přípravou jídel a sdílením společných chvil …

Napsat komentář