Domů / Dům a byt / Podpořte ekologii a zdravý způsob života s nízkoenergetickým domem
Podpořte ekologii a zdravý způsob života s nízkoenergetickým domem

Podpořte ekologii a zdravý způsob života s nízkoenergetickým domem

Pokud vás lákají moderní trendy bydlení, tak jistě hledáte dům, který je v souladu se zdravým životním stylem a minimálními výdaji za jeho provoz. Ekologické bydlení je zkrátka v módě, získává si stále více příznivců, ale stále se najde i mnoho lidí, kteří toho o něm příliš nevědí. Představíme si tedy nejpopulárnější verzi takového bydlení a sice dřevostavby.

Dřevostavby jsou v České republice již dlouhou dobu známé a rozrůstají se hlavně díky specializovaným firmám, které se na ně zaměřují. Dříve se jednalo o nedostatkové zboží a většina lidí si pod dřevostavbou představila pouze srub nebo dřevěnou chatu, což nemá s moderní dřevostavbou co dočinění.

Výhody dřevostavby

Dřevostavby se velmi liší, proto si představíme dřevostavby od jedné z nejpopulárnějších firem, které na našem území operují a sice od Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. Tato společnost se zaměřuje na krásné a moderní dřevostavby, které jsou na pohled k nerozeznání od běžných zděných domů. Její doménou jsou především dřevostavby na klíč zahrnující jak bungalovy, tak i velké rodinné domy.

Dřevostavbu tvoří dřevo a pokročilé materiály, které zajistí dokonalé izolační vlastnosti. Konstrukce je z masivních KVH hranolů. Dále jsou využity materiály jako desky FREMACELL a izolace ISOVER. Stavba celé dřevostavby trvá zhruba 3 měsíce, což je rekordně krátká doba v porovnání s jakýmkoliv zděným domem. Dřevostavby jsou vysoce odolné, mají velmi dlouhou životnost, jsou nehořlavé a disponují dostatkem prostoru, hlavně díky štíhlejším obvodovým stěnám. Celá dřevostavba je z ekologických materiálů šetrných k životními prostředí a vzhledem k pokročilé tepelné i zvukové izolaci si můžete být jistí, že vám poskytne poklidné a nízkonákladnové bydlení, které si zamilujete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Makawiel

Shlédněte také

Proč jsou střešní pálené tašky tak oblíbené?

Obsah1 Výhody pálených tašek2 Kde koupit pálené tašky?2.1 Mohlo by vás zajímat Střešní pálené tašky …

Napsat komentář