Vydělávejte si tím, co nejlépe umíte. Propagujte se i na internetu

V dnešní době se mladá generace snaží dosáhnout co nejvyššího vzdělání. Spousta studentů se rozhoduje pro gymnázia a obchodní akademie, namísto aby studovali nějakou řemeslnou činnost. Bohužel, tento trend se začal projevovat na současném trhu, neboť sehnat kvalitního řemeslníka, který by měl volný termín, je opravdu nadlidský výkon. Jestliže nejste v dosavadním zaměstnání spokojeni, podejte výpověď a začněte se věnovat tomu, co vás skutečně baví. V oblastech, jako jsou výroba nábytku, stavebnictví, zpracování kameniva a zemin, papírenská výroba a podobně, se uplatníte. O zákazníky nebudete mít nouzi, zejména pokud si zřídíte i webovou stránku.

Pro podnikatele je velice důležité mít vlastní webové stránky, jelikož v digitální éře mají lidé tendenci vyhledávat všechno nejprve skrze internet.

Jak vytvořit webové stránky, ale neutratit majlant?

Zpočátku zřejmě nemáte peníze na rozhazování, což však vůbec nevadí. Vytvořit se dají i levné webové stránky, aniž byste potřebovali mít vedle sebe programátory a grafiky. Jakmile do vyhledávače zadáte například frázi „tvorba stránek Brno“, ihned se vám nabídne spousta agentur, které si však účtují astronomické částky.

Ovšem naštěstí pro vás existuje portál zvaný saywebpage, což je jednoduchý systém s intuitivním uživatelským prostředím. V nabídce máte několik přednastavených šablon, a tak se nemusíte trápit navrhováním designu.

Saywebpage vyzkoušíte zdarma

Co se týká ceny, ta se odvíjí od zvoleného balíčku. Základní vyjde na 99 korun měsíčně a zahrnuje .cz doménu, hosting o velikosti 500 MB, jednu vlastní e-mailovou schránku a formuláře. Stránka nebude zahlcena žádnými reklamami, které by mohly potenciální zákazníky odradit. Vybrat si můžete ale ještě neomezený balíček za 175 korun, jenž zahrnuje také .cz doménu, 1 200MB hosting, tři vlastní e-mailové schránky, formuláře a možnost napojit si web na Google Analytics pro sledování návštěvnosti.

Pokud však nechcete platit za něco, co jste nevyzkoušeli, tak i na vás saywebpage myslí a umožňuje vyzkoušet si systém zdarma.

Tip na závěr: Saywebpage se dá využít i na moderní svatební oznámení. Poskytuje zajímavé a elegantní šablony.

O angelo

Shlédněte také

5 způsobů, jak přichytit kabely

Nabíječky rozptýlené na stole, bludiště kabelů na podlaze – kdo nezná tento problém? Všichni rádi …