Tvorba webových stránek na míru a za slušný peníz? Víme od koho! 

Obsah

Někteří podnikatelé to v současné době nemají zrovna lehké. Spousta z nich kvůli koronavirovým vládním nařízením přichází o zákazníky. Jsou ale takoví, jimž podnikání vzkvétá a zákazníků přibývá. Většinou se jedná o ty, kteří podnikají na internetu.

Řada podnikatelských aktivit je na internetu přímo postavená. Daří se například e-shopům. Zákazníci přestávají nakupovat v kamenných obchodech a přemisťují se na internet. Nakupování online je rychlé, pohodlné a bezpečné. Pokud tedy máte co prodávat, nabídněte své zboží právě na internetu, ať již prostřednictvím klasického webu či přímo e-shopu. Jeho výroba je levnější, než se zřejmě domníváte! Respektive tomu tak může být.

Výroba a správa webu za 20 tisíc

Ještě před několika lety byla tvorba webových stránek poměrně drahou záležitostí. Tyto časy naštěstí jsou minulostí. Necháte-li si svůj e-shop postavit na platformě WordPress (třeba od společnosti AJAX Corporation), vyjde vás výroba a správa tohoto webu na zhruba 20 tisíc korun.  Za tyto peníze navíc spolu se základními funkcemi dostanete řadu přidružených služeb, jako jsou administrace, SEO (s popisky i titulky) či analýza zákazníka. Ve hře však je i spousta programovacích prvků a funkcí na míru. Součástí vašeho webu může být kalkulačka, kontaktní formulář, blogy a další podweby.

Základní, nebo pokročilý?

V AJAX Corporation však neuspokojí jen žadatele o e-shop. Vyrobí vám i tzv. základní web, jehož provoz vás s administrací a základním SEO vyjde na pouhých 7 500 korun. S dvojnásobkem počítejte u webu pokročilého zahrnujícího i analýzu zákazníka, texty, popisky a jazykové mutace. V obou případech se jedná o weby moderní, funkční a vydělávající. Jednoduché na editaci, snadno ovladatelné i modifikovatelné. Weby, do nichž snadno zapojíte další firmy i programátory.

PPC reklama a remarketing

Ve společnosti AJAX Corporation však spolu se specialisty na SEO najdete i webové analytiky, odborníky na PPC reklamu, remarketing (zpětné oslovení návštěvníků vašeho webu), sociální sítě atd. To vše jsou nástroje, které vám mohou přivést nové zákazníky, a rozhodně doporučujeme jich využít.

O angelo

Shlédněte také

Zlikvidujte svůj autovrak za jeden den, a ještě si vydělejte. Jak?

Rozbilo se vám nedávno auto, ale nechcete utrácet za složitou opravu? V takovém případě ho …

Napsat komentář