Domů / Doporučujeme / Tvorba webových stránek na míru a za slušný peníz? Víme od koho! 

Tvorba webových stránek na míru a za slušný peníz? Víme od koho! 

Někteří podnikatelé to v současné době nemají zrovna lehké. Spousta z nich kvůli koronavirovým vládním nařízením přichází o zákazníky. Jsou ale takoví, jimž podnikání vzkvétá a zákazníků přibývá. Většinou se jedná o ty, kteří podnikají na internetu.

Řada podnikatelských aktivit je na internetu přímo postavená. Daří se například e-shopům. Zákazníci přestávají nakupovat v kamenných obchodech a přemisťují se na internet. Nakupování online je rychlé, pohodlné a bezpečné. Pokud tedy máte co prodávat, nabídněte své zboží právě na internetu, ať již prostřednictvím klasického webu či přímo e-shopu. Jeho výroba je levnější, než se zřejmě domníváte! Respektive tomu tak může být.

Výroba a správa webu za 20 tisíc

Ještě před několika lety byla tvorba webových stránek poměrně drahou záležitostí. Tyto časy naštěstí jsou minulostí. Necháte-li si svůj e-shop postavit na platformě WordPress (třeba od společnosti AJAX Corporation), vyjde vás výroba a správa tohoto webu na zhruba 20 tisíc korun.  Za tyto peníze navíc spolu se základními funkcemi dostanete řadu přidružených služeb, jako jsou administrace, SEO (s popisky i titulky) či analýza zákazníka. Ve hře však je i spousta programovacích prvků a funkcí na míru. Součástí vašeho webu může být kalkulačka, kontaktní formulář, blogy a další podweby.

Základní, nebo pokročilý?

V AJAX Corporation však neuspokojí jen žadatele o e-shop. Vyrobí vám i tzv. základní web, jehož provoz vás s administrací a základním SEO vyjde na pouhých 7 500 korun. S dvojnásobkem počítejte u webu pokročilého zahrnujícího i analýzu zákazníka, texty, popisky a jazykové mutace. V obou případech se jedná o weby moderní, funkční a vydělávající. Jednoduché na editaci, snadno ovladatelné i modifikovatelné. Weby, do nichž snadno zapojíte další firmy i programátory.

PPC reklama a remarketing

Ve společnosti AJAX Corporation však spolu se specialisty na SEO najdete i webové analytiky, odborníky na PPC reklamu, remarketing (zpětné oslovení návštěvníků vašeho webu), sociální sítě atd. To vše jsou nástroje, které vám mohou přivést nové zákazníky, a rozhodně doporučujeme jich využít.

O angelo

Shlédněte také

Hledáte vhodný dárek? Co takhle zlaté mince?

Hledáte vhodný dárek? Co takhle zlaté mince?

Obsah1 Mohou mít celou řadu podob2 Dobrá úschova2.1 Mohlo by vás zajímat Výběr vhodného dárku …

Napsat komentář