5 způsobů, jak přichytit kabely

5 způsobů, jak přichytit kabely

Nabíječky rozptýlené na stole, bludiště kabelů na podlaze – kdo nezná tento problém? Všichni rádi využíváme technologické inovace, ale obvykle necháváme uklizení těchto kabelů na pozdější dobu. Zaprášené prodlužovací kabely rozhodně nezdobí byt, takže je čas tento problém vyřešit. Řešením může být kabelová příchytka i obyčejná krabice. Zde je 6 tipů, jak uspořádat kabely doma.

Jak si uspořádat kabely doma

Označte si kabely

Ke každému kabelu připojte malou část washi pásky a použijte ji jako štítek. Ušetřete si nervózní hledání správné nabíječky.

Kabely uložte do krabice

Chcete-li se vyhnout prachu a nezabírat podlahovou plochu, skladujte je v krabici. Vše, co musíte udělat, je vyříznout otvory pro kabely. Telefon a tablet můžete také umístit do větší krabice. Díky tomu všechny malé věci máte na jednom místě a na dosah.

Použijte vychytané příchytky

Žádné vrtání a nevzhledné stopy lepicí pásky. Toto řešení můžete použít okamžitě. Stačí použít příchytky na kabely s plug-in technologií, které jsou nenáročné na použití a zvládnete je připevnit i bez montáže. Plastové příchytky  lze použít na jakýkoliv materiál (například přichytky na trubky). Jednodušekabely přichytíte a nebudou vám nikde překážet.

Využijte Lego panáčky

Tento nápad je velmi užitečný a funguje zejména v dětském pokoji. Přilepte na stůl či stěnu malou základnu Lego a připevněte na ni lego panáčky. Každý bude držet jiný kabel.

Kabely zaviňte

Jednoduše můžete omotat sluchátka a tenké nabíjecí kabely kolem sponek připojených k pultu. Ať se vám konečně přestanou zamotávat.

S těmito výše uvedenými tipy si zajistíte dokonalý pořádek v kanceláři, domácí pracovně i v dílně. Tato řešení nejsou náročná na čas ani náklady.

 

O angelo

Shlédněte také

Rychlé probuzení jara: 8 jednoduchých tipů pro alergiky

Rychlé probuzení jara: 8 jednoduchých tipů pro alergiky

V čase, kdy bychom ještě obvykle očekávali zimní chlad, se letošní jaro v České republice …

Napsat komentář