Oslňte krásnými vlasy. Pomohou vám vlasové příčesky

Oslňte krásnými vlasy. Pomohou vám vlasové příčesky

Dnes to není nic nenormálního. Mnoho žen nosí prodloužené či zhuštěné vlasy, jen to nepoznáte. Pokud netoužíte po permanentním prodloužení, protože je drahé, nebo vám nevyhovuje, pořiďte si clip-in příčesky. Jak vybrat ty správné?

Jedině příčesky z pravých vlasů

Mít prodloužené nebo zhuštěné vlasy není jen tak. I když dáte nemálo peněz (asi 10 000 Kč) za proceduru, nemusí vám prodloužení sedět. Někomu jsou nepříjemné spoje, které jsou cítit a špatně se v tom spí. Když vlasy trochu odrostou, mohou se zacuchávat a nejdou rozmotat jinak než sundáním. Nad spojem (ring, keratin atp.) jsou totiž upevněné vlasy, do nichž se zamotají ty volné, proto je nerozpletete. Proto jsou lepší příčesky. Vybírejte ovšem ty z pravých vlasů, protože tzv. nastavené vlasy musí splynout s těmi vašimi. Příčesky z pravých vlasů lze udržovat jako vaše vlasy, jejich životnost je tak delší.

Trendové clip-in příčesky

Jaké vlasové příčesky jsou nejoblíbenější? Tzv. clip-in, například OxY příčesky. Jedná se o sadu pásů, o různé velikosti. Na každém z nich jsou sponky. Většinou je v základu jeden čtyřsponkový, dva třísponkové, dva dvousponkové a tři jednosponkové. Díky tomuto systému si můžete jednotlivé pásy upevnit do vlasů přirozeně, aby nebylo vidět, kde končí vaše kratší vlasy a kde začíná příčesek. Během pár minut budete mít krásnou hřívu. Clip-in příčesky můžete navíc upravovat jako vaše vlasy, udržíte je tak ve skvělé formě. Večer je pohodlně odložíte a nebudete mít starosti s tím, že se vám zacuchají nebo vás budou tlačit. Také si nebudete muset ani zaplétat cop na noc, což se u permanentního prodloužení dělá právě proto, aby se vlasy nezcuchaly. Na výběr máte z několika délek i odstínů, a protože se jedná o pravé vlasy, lze je dobarvit na váš odstín (jen nepoužívejte odbarvovač).

O angelo

Shlédněte také

Víme, jaké boty do roboty jsou vhodné právě pro vaši profesi

Víme, jaké boty do roboty jsou vhodné právě pro vaši profesi

Obsah Ať už jste majitel firmy, který se stará o bezpečí nohou svých pracovníků, zaměstnanec, …

Napsat komentář