Jak kreativně odlišit oblečení svých dětí?

Obsah

Oblečení a dětské kolektivy. To je kombinace, která vytváří věčné bermudské trojúhelníky, kde se oblečení ztrácí v jednom kuse. Funkční označení oblečení naštěstí bývá velmi dobrou praktickou ochranou před jeho záhadným mizením. Nacházíte se uprostřed tohoto bermudského trojúhelníku i vy? Přemýšlíte nad tím jak co nejlépe označit oblečení svých dětí? Chcete aby to bylo originální a kreativní? Tak potom jste na dobré adrese. 

V tomto článku si povíme něco více o třech nejoblíbenějších způsobech, jak kreativně vytvořit jmenovky na oblečení pro děti. Začneme naším favoritem, kterým je bezpochyby razítko na oblečení-textil . Jako druhým se budeme věnovat fixům na oblečení a jako třetí způsob, kterým lze vytvořit originální jmenovky pro děti vám představíme samolepky na textil. Tak pojďte na to spolu se námi.

3 možnosti jak odlišit oblečení vašich dětí kreativní a originální

1.   Orazítkujte si celou garderobu za pár minut

Razítko na textil je jednou z nejlepších možností, kterou si můžete vybrat při hledání toho, jak označit dětské oblečení vašeho děťátka a spolehlivě ho tak odlišit od ostatních. Nejenže jsou tyto jmenovky velmi originální a stylové, jejich aplikace je neuvěřitelně jednoduchá, ještě k tomu jsou opravdu dlouhotrvající. Úplně nejraději máme razítka od slovenského výrobce Mamachick. Toto jsou důvody pro, které si je velmi pravděpodobně zamilujete i vy: 

  • Design razítka je unikátní od A po Z: počínaje jedinečným tvarem samotného razítka (máte možnost vybrat si ze 4 roztomilých zvířátek) přes tvar jmenovky, která je jen ve vašich rukou až po symbolický obrázek vybraný podle vašeho vkusu z bohaté nabídky
  • Neskutečně jednoduchá aplikace: aplikace razítka je tak jednoduchá, že ji zvládne skutečně i předškolák. Je to jednoduchá práce jako s klasickým razítkem s jediným rozdílem a to takovým, že nerazítkováte papír, ale oblečení. Ideální způsob jak si vytvořit příjemnou tvořivou chvilku s vašimi dětmi a spojit tak příjemné s užitečným.
  • Jmenovky, které vydrží: Dlouhá trvanlivost je naprostou samozřejmostí. Inkoust, který obsahují razítka od Mamachick má schopnost vydržet až 50 vyprání a se sadou, kterou při nákupu obdržíte vytvoříte až 1000 otisků, takže i když otisk vybledne, není nic jednoduššího než mu vdechnout jas novým otiskům. Trochu matematiky a je vám jasné, že vám vydrží skutečně na léta.

2.   Vyšantíte se s fixy

Když si koupíte fixy na oblečení vaší fantazii se meze skutečně nekladou. Oblečení si můžete označit opravdu přesně podle vašich představ. Pro někoho s kreativní duší, kdo rád kreslí a představuje to pro něj i formu relaxu a odpočinku, je to velmi dobrý nápad. Pro někoho, kdo kreslí i kočičku podle předlohy to asi nebude naprosto ideální volba, ale kdoví, surrealismus je dnes přece zcela v módě. Každopádně, pokud vám nevadí, napsat jmenovku či nakreslit příslušný obrázek i několik desítek krát, než dokončíte celé oblečení, dokonce máte pocit, že by vás to mohlo bavit, nemáme proti fixům, žádné další námitky. Jsou dlouhotrvající, ve většině případů dokonce naprosto odolné vůči přání až do 60 stupňů Celsia. V každém případě není nic jednoduššího než v případě potřeby obtáhnout jmenovky fixem nově.

3.   Samolepky, které vydrží

Samolepky na oblečení se mohou zdát jako možnost, která moc dlouho nevydrží. Opak je pravdou. Dnešní samolepky na oblečení velmi dobře přilnou a drží i při vysokých teplotách přání. Jedinou podmínkou je, aby mělo oblečení nylonový štítek, neboť právě to je místo, kde se samolepky umístí.

Právě tento bod může pro někoho představovat velký problém, jelikož jeho dítě nylonový štítek na oblečení prostě nesnese. I když se to zdá jako banalita, je velmi důležité si to před výběrem té nejlepší možnosti jak označit oblečení vašich dětí dobře promyslet.

Jinak bývají dnešní samolepky na textil vyráběny s velkým citem pro styl a kreativitu. Zpravidlo to bývá vkusné písmo doplněné obrázkem přesně dle vašeho výběru.

 

 

 

 

O angelo

Shlédněte také

Úvod do světa brusiva

Úvod do světa brusiva

Obsah Brusivo hraje klíčovou roli v řadě průmyslových procesů i v běžném životě. Od dokonalého …

Napsat komentář