Je libo hloubkové čištění? Vyzkoušejte metodu pískování!

Ať už potřebujete vyčistit fasádu svého domu či hrubou stavbu vašeho budoucího domku nebo se poohlížíte po způsobu, jak zbavit nečistot veřejný prostor ve Vašem městě, vždy se můžete uchýlit k účinné a moderní metodě tryskání neboli pískování.

Pokud si nejste zcela jisti, co si pod daným pojmem představit, jedná se o metodu čištění, která využívá tryskání povrchu vysokotlakým proudem jemných částic, neboli abrazivem. Vedle čištění povrchů se tato metoda využívá také k jejich opracovávání.

Jelikož se jedná o hodně jemnou a citlivou metodu, která vyžaduje dokonalé znalosti tryskaných povrchů a následnou důkladnou volbu toho správného abraziva, je radno pečlivě vybírat firmu, na kterou se obrátíte. Opravdu profesionální přístup a mnoho let různorodých zkušeností najdete například u pražské firmy Axiom Real, která navíc ke své práci využívá nejmodernější německou technologii Torbo.

Předností této technologie je tryskání za vlhka a z toho vyplývající minimalizace prašnosti v jeho průběhu, díky čemuž je velmi dobře využitelná nejenom na stavbách či okrajových čtvrtích, ale také v hustých městských zástavbách nebo dokonce interiérech. Její využitelnost je přitom opravdu široká. Své místo najde v procesu čištění graffiti, odstraňování starých nátěrů, předúpravě povrchů před aplikací nátěrů, sanacích betonu, ale také v mnoha dalších případech.

O angelo

Shlédněte také

Tryskání pískem: Moderní metoda čištění umělých i přírodních povrchů

Tryskání pískem: Moderní metoda čištění umělých i přírodních povrchů

Trápí-li vás vzhled fasády vašeho domu, nezoufejte. I velmi špinavá a zašlá fasáda může opět …