Zimní grilování vás bude bavit stejně jako letní

Zima je už prakticky v plném proudu, spousta z nás se těší na Vánoce a zvyky s nimi spjaté. Přivítáte doma vaše známé, rodinné příslušníky a zkrátka všechny, na nichž vám záleží. Počítat tedy budete muset i s milou starostí připravit jim něco dobrého na zub. Klasiku představují především chlebíčky, jednohubky a jiné konvenční dobroty. Všem bude chutnat, ale dech nikomu nejspíše nevyrazíte. I proto se vyplatí vsadit na grilování. Takový steak vykouzlí úsměv na tváři nejen mužům…

Na dřevěné uhlí zapomeňte

Jakousi letní klasiku představuje standardní gril na dřevěné uhlí. Ano, když je venku teplo, máte dostatečné množství času k přichystání všeho potřebného. Gril si pomalu pohodlně pomalu rozžhavíte a můžete jít na věc. Zima je ovšem poněkud odlišná. Venkovní teploty příliš nevábí k nějakému dlouhodobému pobytu mimo vyhřátý interiér vašeho domu. I proto se vyplatí vsadit na moderní elektrický gril. Naším tipem je gril Weber, který nabízí spousty předností.

Elektrický gril Weber vám zaručí úspěch

Jestliže chcete vsadit na gril, který dokáže vydržet spousty let a poskytuje vynikající zázemí, pak je zmiňovaná značka jasnou volbou. Vysoce kvalitní grily Weber jsou typické především bytelnou konstrukcí, která se nijak nehýbe. Jednat se může o velké modely vybavené nožkami, anebo klidně i o stolní variantu. Výborný je v tomto ohledu model Weber Q 1400 ve stolní podobě či v provedení Stand. Typický je maximálně jednouchou obsluhou a pohodným čištěním. Právě to by mělo představovat jedno z nejdůležitějších kritérií. Litinové rošty se vyjmou a lze je buď oškrábat ocelovým kartáčem, anebo omýt v kbelíku. Rozžhavená bude grilovací plocha za několik málo vteřin a poté začnete. Na zachycení odkapávajícího tuku má gril speciální tácek. Díky praktickému poklopu bude maso hotové dříve a můžete se těšit na vynikající šťavnatou pochoutku. Že byste si gril Weber pořídili také? Podívejte se na nabídku eshopu grilcentrum.cz a vyberte si model dle svých představ.

O angelo

Shlédněte také

Dopřejte si kvalitní slivovici

Obsah Vitamin S neboli slivovice je pálenkou oblíbenou nejen na Moravě. Její milovníci ji užívají …