Zapomeňte na ponožky. Letos o Vánocích poletí letecké zážitky!

Obsah

Zapomeňte na ponožky. Letos o Vánocích poletí letecké zážitky!Milujete adrenalin? Nebo někdo z vašich blízkých, pro kterého sháníte originální vánoční dárek? Tak mu ho dopřejte! Třeba ve formě letu v akrobatickém speciálu EXTRA v doprovodu reprezentanta ČR v letecké akrobacii!

Uznáváme, že jen opravdový fandové vědí, oč se skutečně jedná, respektive, čeho je takové letadlo schopno. A ti pak takovýto dárek náležitě ocení. Let speciálem EXTRA si totiž ještě nedávno mohli dopřát jen vybraní jedinci na Red Bull Air Race.

Dárek pro milovníka letecké akrobacie

Jak to bude probíhat? Prvním akrobatickým kouskům budete moci přicházet na chuť již během samotného stoupání, kdy vás čeká let na zádech a výkrut. Poté co se letoun ustálí ve výšce 1600 metrů, přijdou na řadu ty další, jako jsou přemet, zvrat, vytažený zvrat, překrut, souvrat, vývrtka, kubánská osma.

Darujte letecké zážitky!

Jste pro ně pravými adepty? Nebo právě někdo z vašich blízkých? Skutečně mu můžete takový nebo jemu podobný zážitek darovat. Vánoce se totiž blíží a nemyslíte si, že letecké zážitkové dárky jsou rozhodně lepší než ponožky?

Let balónem pro rodiče?

Stejně jako spoustu dalších. Tipy na vánoční dárky najdete na stránkách leteckezazitky.cz. Babičku a dědečka zcela jistě potěší vyhlídkový let, ať již letadlem, vrtulníkem či větroněm. Nejoblíbenější jsou však lety balónem. Skvělým dárkem ovšem mohou být tandemové seskoky či přímo individuální seskoky padákem.

Letecké zážitky vybírejte s rozmyslem

Ovšem pozor, letecké zážitky pro své blízké vybírejte s náležitým rozmyslem, aby pod stromečkem neskončily jako nechtěné štěně. V první řadě si nenápadně zjistěte, jestli by dotyčný o dárek tohoto typu vůbec stál. A pokud ano, tak neváhejte. Zážitky na rozdíl od ponožek končí ve vzpomínkách. A to na hodně dlouho.

O angelo

Shlédněte také

Aby boty v zimě neklouzaly.

Pokud v zimě chcete pevný krok, aby boty neklouzaly, stačí použít náplast na spodek podrážky. …