Venkovní rolety najdou uplatnění nejen v létě, ale i v zimě

Venkovní rolety najdou uplatnění nejen v létě, ale i v zimě

Obsah

Venkovní rolety patří mezi velice oblíbenou exteriérovou stínící techniku, jelikož poskytují dokonalý stín a vynikají také řadou dalších praktických funkcí. Oproti vnitřnímu stínění nacházejí uplatnění nejen v letních měsících, ale i v zimním období. Venkovní rolety kromě toho budou skvěle působit jako elegantní prvek budovy.

Dokonalé stínění v letních měsících

Pořízením venkovních rolet si zajistíte opravdu dokonalou ochranu před slunečními paprsky a horkem. Venkovní rolety totiž dokáží skvěle odrážet sluneční paprsky, takže zajistí dokonalé klima v interiéru i během veder. Díky nim tak nebude docházet k přehřívání interiéru. Skvělou volbou tak budou zejména na oknech orientovaných na jih a jihozápad.

Venkovní rolety kromě jiného zajistí také ochranu před světelným smogem. Z tohoto pohledu tak najdou významné uplatnění na oknech ložnice či dětského pokoje.  Venkovní rolety v místnosti totiž zajišťují dokonalou tmu, takže světlo z kandelábru nebude narušovat váš spánek. Dokonce vás nebude rušit ani východ slunce, pokud si budete chtít přispat do dopoledních hodin.

Venkovní rolety uspoří náklady za vytápění

Venkovní rolety patří mezi stínící techniku, která zajišťuje nejen dokonalé stínění interiéru, ale navíc rolety snižují únik tepla okny v zimním období. Jejich pořízením, tak lze výrazně uspořit náklady za vytápění. Často se uvádí úspora kolem 20 až 25 %. Pro úsporu tepla se doporučuje nechat venkovní rolety přes den vytažené, kdy sluneční paprsky vnikají do interiéru a na noc (po západu slunce) pak zatahovat.

Inteligentní ovládání

Předností venkovních rolet je také jejich inteligentní ovládání, které lze napojit na chytrou domácnost a ovládat pomocí mobilní aplikace či notebooku. Díky tomu budete moci ovládat venkovní rolety i z postele. Na venkovních roletách oceníte také jejich barevné provedení. Vybírat můžete z širokého spektra barevných variant, díky čemuž budou rolety skvěle ladit s jakoukoliv fasádou domu.

Venkovní rolety za výhodnou cenu si můžete pořídit na webových stránkách společnosti Svět stínění.

O angelo

Shlédněte také

Úvod do světa brusiva

Úvod do světa brusiva

Obsah Brusivo hraje klíčovou roli v řadě průmyslových procesů i v běžném životě. Od dokonalého …

Napsat komentář