Úložný prostor v malé domácnosti

Úložný prostor v malé domácnosti

Obsah

V každém domově je potřeba úložný prostor, jelikož každý člověk má mnoho věcí, které potřebuje nějakým způsobem uskladnit. Ať se jedná o menší věci, o oblečení nebo něco jiného. Žel bohu váš domov neoplývá dostatkem místa a vy přemýšlíte, jak to vyřešit? Nezoufejte! Představíme vám naše favority, kteří se vlezou do každého interiéru a budou vám prakticky sloužit.

1. Ložnice

V ložnice potřebujeme uložit hlavně oblečení. Šuplíková komoda vám nabídne mnoho místa, kam uskladnit své svršky. Navíc budete mít větší organizaci ve svých věcech. Když si k ní ještě dokoupíte malé košíky, lehce si uděláte pořádek ve spodním prádle a ponožkách. Její povrch můžete využít jako výstavní místo pro fotky v rámečcích nebo květin ve váze. Ale také je tu možnost pro dámy, položte na ní zrcadlo a své šminky a vytvoříte si improvizovaný toaletní stolek.
Oblečení, které se lehce pomačká, musí být pověšeno na ramínkách. Šatní skříně 100 cm mají ideální rozměry pro každý malý prostor. Vlezou se všude a jejich vnitřní uspořádání ve většině případů obsahuje šatní tyč, která je právě potřeba, aby jste si mohli pověsit šaty, halenky i oblek.

2. Obývací pokoj

Obývací pokoj je nejčastěji obývanou místností z celého domova. Je tedy logické, že zde vystavíme ty nejlepší kousky nábytku, aby byly dosti viditelné na obdiv všech. Dřevěné komody jsou skvělým příkladem. Jedná se o dražší variantu s jedinečným designem, která se lehce stane dominantou interiéru. Její provedení je různé, může se jednat o verzi s dvířky či šuplíky. Ale ani kombinovaná komoda z masivu není k zahození. Je menší než šatní skříň a dá se využít vícero způsoby. Uložíte zde DVD, CD i jinou elektroniku. Její povrch může sloužit k vystavení knih a dekorací, nebo jako televizní stolek. Ale v takovém případě doporučujeme vybrat nízkou komodu, která má lepší úhel ke sledování televizní obrazovky. Je to multifunkční řešení!

Úložný prostor v malé domácnosti

3. Koupelna

Koupelnové sady skříněk jsou dokonalou volbou i pro malý panelákový byt. Úplně stačí si vybrat tu správnou sestavu z mnoha. Vybírejte pečlivě. Myslete na to, že v koupelně nebudete potřebovat tolik úložného místa jako jinde. Sáhněte pro skladnější neboli economy verzi. Prostor bude více dýchat, když v něm nebude mnoho nábytku.

4. Dětský pokoj

Vybírejte praktický nábytek s více funkcemi. Například postel s úložným prostorem, do které schováte nepotřebné lůžkoviny nebo sezónní oblečení. Komoda či šatní skříň postačí na uložení zbytku. Kontejnerek využijete jako box na hračky.

O angelo

Shlédněte také

Úvod do světa brusiva

Úvod do světa brusiva

Obsah Brusivo hraje klíčovou roli v řadě průmyslových procesů i v běžném životě. Od dokonalého …

Napsat komentář