Chiptuning vrátí vašemu vozu výkon

Chiptuning vrátí vašemu vozu výkon

Každý majitel motorového vozidla si přeje, aby jeho automobil měl co nejvyšší výkon při současné nízké spotřebě pohonných hmot. To není utopie a pokud využijete službu Camp Performance Chiptuning, dosáhnete očekávaných parametrů navíc bez rizika poškození či snížení životnosti motoru a budete mít jistotu odvedení precizní práce se zárukou.

Co je chiptuning

Chiptuning vrátí vašemu vozu výkonJedná se o novou progresivní metodu, jejíž pomocí se zvýší výkon motoru, vozidlo získá na síle a dynamice a zároveň to znamená i úsporu pohonných hot. Chip tuning lze provést u všech typů motorových vozidel, u všech značek a bez ohledu na stáří vozidla. Kritériem je pouze technický stav vozu, který se před chiptuningem zjišťuje pomocí nejmodernějších diagnostických přístrojů. Pokud se toto zvýšení výkonu motoru provede odborným způsobem a s využitím příslušné moderní technologie, v žádném případě se majitel nemusí obávat o nějaké poškození motoru ani jeho příslušenství, či o zhoršení úrovně emisí. Ta po chiptuningu zůstane v souladu s příslušnými normami platnými jak v ČR, tak i v jiných státech Evropské unie.

Jak se tuning motoru provádí

Aby mohl být chip tuning proveden skutečně správně a odborně, musí mu předcházet přesné proměření výkonu motoru. To se provádí ve válcové zkušebně na válcové stolici. Měření se skládá ze zjištění stavu motoru, při kterém se odhalí jakékoliv případné závady. Bez jejich následného odstranění by se chiptuning vůbec nemohl provést.

Zákazník obdrží tyto výsledky ve formě protokolárního záznamu, ve kterém jsou uvedeny všechny parametry motoru v přehledných grafech. Pokud by majitel vozidla chtěl v budoucnu uvést hodnoty motoru do původního stavu, předloží autoservisu protokol o zvýšení výkonu. Protokol slouží jako doklad i pro případ, že by se vyskytla nějaká závada na vozidlo v záruční době.

Při úpravě motoru je brán v úvahu technický stav i stáří vozidla. Unikátním efektem je také snížení spotřeby pohonných hmot až o 15 %. Na výkonu motoru se chip tuning projeví lepší dynamikou jízdy.

O Makawiel

Shlédněte také

Co jsou to tlumiče a jak poznat, že je čas na výměnu? 

Co jsou to tlumiče a jak poznat, že je čas na výměnu? 

Obsah Klasické dopravní prostředky, které denně používáme, by se bez tlumičů neobešly. Co vlastně tlumiče …

Napsat komentář