Ten pocit bezpečí si budete užívat

Ten pocit bezpečí si budete užívat

Když jsme byli malí, střežili naši bezpečnost rodiče a měli nás neustále na očích. V dospělosti se stáváme my těmi ochránci, kteří musí zajistit pocit bezpečí celé rodině. Pokud si vážíte všeho, co jste v životě vybudovali, jistě uznáte z vhodné, že je třeba si tyto věci chránit.

Někomu stačí pro pocit bezpečí hlídací pes, někomu zase alarm, ale ani to nejsou nejúčinnější prvky ochrany. Jedním z klíčových prvků ochrany jsou fotopasti. Dříve se používaly hlavně ke sledování zvěře v divoké přírodě a ke špionáži. Dnes zastávají čestnou úlohu zejména při střežení domu.

Jednoznačné výhody fotopastí

Ten pocit bezpečí si budete užívatFotopast má oproti kamerám, a ostatním typům zabezpečení, nespornou výhodu, není vidět. Fotopasti jsou schované v pevném maskovaném pouzdře, které se po umístění na strom stane neviditelné. Skvělé je, že fotopast nezaznamenává obraz neustále, ale jen tehdy, když se do monitorované oblasti dostane cokoliv živého, od zvířat až po lidi.

Následně se fotopast aktivuje a ve zlomku sekundy udělá detailní snímky ve vysokém rozlišení. Fotopasti dokáží fotit i pořizovat videozáznamy. Jelikož fungují i v noci, nemusíte se bát, že by vám cokoliv uniklo. O fotopastech budete vědět jenom vy a vždy si následně můžete zkontrolovat, co fotopast zaznamenala. Zkontrolovat si to lze na počítači, v televizi, v telefonu, ale třeba i na samotné fotopasti, jelikož disponuje vlastním displejem.

Díky fotopasti rychle odhalíte všechny, kdo se vám pohybují po pozemku. Můžete tak včas odhalit zloděje, kteří s vyhlíží váš dům nebo třeba sousedy, kteří se vám pohybují po pozemku, když nejste doma. Fotopast neslouží jen jako dokonalý důkazní materiál, ochrání vás v reálném čase. Pokud si pořídíte fotopast s GSM modulem, tak vás bude okamžitě informovat o každém narušení pozemku tím, že vám zašle MMS nebo email s fotografií nezvaného návštěvníka. Jedná se o prvotřídní ochranu za nízkou cenu, která může střežit i vaší nemovitost.

O Makawiel

Shlédněte také

Autoklávy pro pasterizaci a sterilizaci potravin

Autoklávy jsou klíčovým prvkem v potravinářském průmyslu, zajišťujícím bezpečnost a trvanlivost potravin prostřednictvím procesů pasterizace …

Napsat komentář