Sežeňte materiál na novou koupelnu jednoduše na jednom místě

Sežeňte materiál na novou koupelnu jednoduše na jednom místě

Koupelna jako z katalogu obchodního domu není pro kutila to pravé ořechové. Potřebuje vyrábět holýma rukama. Jen tak může vzniknout oáza klidu, kde místo skříněk budou praktické niky a poličky z takového materiálu, který se jen tak nepoddá vlhku. Problém může nastat při práci na rozvodech. Přečtěte si praktické tipy, jak naplánovat rekonstrukci koupelny.

Jaké vybírat materiály

Výběr materiálu je dobrý start, když nevíte, jak naplánovat rekonstrukci koupelny.Dlaždice od podlahy po strop nemusí být jediným řešením, jak upravit koupelnu. Oblíbený je také nahý beton, který vypadá náramně, a navíc se jednodušeji udržuje. Pokud jste tradiční „prodlaždičový“ typ, vybírejte spíše větší čtverce či obdélníky. Čím méně spár, kde by se mohla zabydlet nečistota, tím lépe. Skříňky mohou jednoduše nahradit niky neboli vyhloubené prostory ve zdi. Ohromujícího efektu dosáhnete, pokud do nich zabudujete led pásky. S napuštěnou vanou vytvoří uvolněnou relaxační atmosféru. Kdo se chce pustit do výroby vlastního nábytku nebo poliček, měl by sáhnout po voděodolné dřevotřísce. Tento materiál je pokryt fólii, což se do koupelny dokonale hodí.

Co s rozvody

Troufáte si na to, co se schovává pod vaší koupelnou? Rozvody jsou pěkný oříšek. Nejdříve musíte odstranit ty staré. Odřezávají se nejdříve boční trubky a postupně odstraňujete vše staré. To je ještě dobrý případ, kdy máte nápovědu, jak trubky znovu poskládat. Pokud se pouštíte do koupelny zcela nové, chce to dobrý plán. Musíte myslet na to, že má být zachován spád vody. Pak všechny trubky, kolínka, odbočky správně poskládáte a zafixujete dobrým přípravkem. Není však žádná slabost, přenechat zrovna tuto práci odborníkům.

Sežeňte materiál na novou koupelnu jednoduše na jednom místě

Kde sehnat materiál i odborníky

Odborníky a potřebný materiál seženete jednoduše na poptávkovém serveru Poptávej.cz. Vyhradíte si pár minut času a vyplníte poptávkový formulář. Popíšete, jaké materiály nebo služby hledáte. Uvedete lokalitu, případně přiložíte fotky a odešlete. Poptávku s vámi projde ještě telefonicky operátor, který s vámi vše upřesní. Pak už poptávka putuje do systému a dostává se k firmám. Zájemci vám pošlou cenovou nabídku na míru na uvedený email. Vyberete si to nejvýhodnější a zbytek domluvy už je jen na vás. Služba je pro poptávajícího nezávazná a zdarma, tak proč to nezkusit ještě dnes?

O angelo

Shlédněte také

Horizontální žaluzie - univerzální a stylové stínění pro vaše okna

Horizontální žaluzie – univerzální a stylové stínění pro vaše okna

Obsah Pokud hledáte elegantní a praktický způsob, jak získat lepší kontrolu nad světlem a soukromím …

Napsat komentář