Kabelové příchytky pro rychlé přichycení kabelů

Kabelové příchytky pro rychlé přichycení kabelů

Obsah

Potřebujete přichytit kabelové rozvody k určitému povrchu? Rádi byste si ušetřili čas a práci? V tom případě si pořiďte kabelové příchytky Schnabl. Tyto plastové příchytky totiž využívají systému plug-in technologie, jež výrazně usnadňuje instalaci. Přichycení kabelů pomocí příchytek Schnabl se tak pro vás stane hračkou.

Bez hmoždinek a šroubů

Ve srovnání s tradičními technikami je instalace příchytek Schnabl výrazně rychlejší a vyžaduje minimální úsilí. Pro instalaci příchytky na kabely postačí vyvrtat pouze otvor o průměru 6 mm a příchytku zasunout do otvoru. Při zasouvání se segmenty expanderu poddávají tlaku, proto je lze snadno zasunout. Při pokusu o vytažení plastové příchytky na kabely se naopak segmenty expanderu vzepřou a nelze tak příchytku vytáhnout. Obejdete se tedy bez jakéhokoliv nářadí, hřebíků a hmoždinek, jako je tomu v případě běžných typů příchytek.

Pro jednotlivé kabely i svazky kabelů

Plastové příchytky na kabely jsou vyráběny v mnoha různých velikostech a tvarech, díky čemuž budou vyhovovat různým druhům kabelů i trubek. Kabelové příchytky se hodí nejen pro přichycení jednotlivých kabelů, ale i pro větší svazky. Navíc lze řada kabelových příchytek různě napojovat. Využití najdou pro přichycení kabelů ke stropu, stěně i podlaze. Příchytky na kabel jsou vyrobeny z kvalitních recyklovatelných plastů a jsou tak velmi odolné.

Přichycení na různorodé materiály

Příchytka na kabel Schnabl nachází uplatnění pro téměř každou metodu instalace. Lze ji využít pro upevnění kabelů pod omítky, na sádrové desky, heraklit i izolační desky. Některé druhy příchytek jsou vhodné také pro montáž do betonu, plných a dutých cihel, lehčeného betonu a dalších materiálů. Maximální vytahovací síla činí až 350 N, čímž je zaručena bezpečnost upevnění.

Přichyťte kabely tím nejjednodušším způsobem i vy? Kabelové příchytky Schnabl můžete zakoupit na www.schnabl.cz.

O angelo

Shlédněte také

Jak začít s modelářstvím?

Jak začít s modelářstvím?

Modelářství je stále velmi populární koníček, jehož začátky ale nebývají zrovna jednoduché. Pokud vám učarovaly …

Napsat komentář