Domů / Ostatní / PRIMAPOL je spolehlivý dodavatel hutních materiálů a plastů

PRIMAPOL je spolehlivý dodavatel hutních materiálů a plastů

Pokud hledáte férového dodavatele hutních materiálů, ale také plastů, nabízí se vám jich hned několik. Potřebujete však mít objednaný materiál včas na svém skladu? Odebíráte ve velkém množství nerez i hliník? V takovém případě pro vás máme tip, jenž vás jako podnikatele rozhodně zaujme.

V daném segmentu působí společnost PRIMAPOL, která je schopna zajistit vám nejen samotné materiály, ale nabízí také pestrou škálu služeb, jako jsou tvarování a vyhotovení finálních produktů. Záleží pouze na vás, co potřebujete a požadujete.

Všechno na jednom místě

Společnost PRIMAPOL byla založena v roce 2004, přičemž za dobu své existence si vybudovala jméno spolehlivého dodavatele rozmanitých materiálů. Zvládne vám zhotovit v podstatě všechno, na co si jen vzpomenete, co se hutnictví týče, tedy od trubek přes tyče až po plechy či desky. Dokonce se k vám neobrátí zády, i když máte specifické požadavky. Snaží se vždy vyjít vstříc a naplnit očekávání každého zákazníka.

Protože pořízení materiálu a jeho zpracování probíhá u jedné firmy, šetříte tím nejen spoustu času, ale také nákladů na dopravu. PRIMAPOL se navíc snaží odbavit objednávky co nejrychleji, takže se nemusíte bát, že byste zbytečně dlouho čekali.

Co v nabídce najdete?

Stačí se podívat do pestrého produktového portfolia. Určitě si vyberete i vy materiál, jenž vám bude vyhovovat svými vlastnostmi. Co se nerezové oceli týče, ta se používá v různých odvětvích od potravinářského průmyslu přes zemědělství až po mikroelektroniku. Všechny tyto obory dokáže PRIMAPOL svou nabídkou uspokojit.

Vybrat si můžete z několika jakostí, přičemž velice žádaná je 1.4112 pro vysoce namáhané součásti a hřídele. Tato nerezová ocel se dodává v tyčích, je martenzitická, magnetická a leštitelná. Zapomenout nesmíme ani na jakost 1.4104 vhodnou pro obrábění na automatech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O angelo

Shlédněte také

Vlastní sbírka brouků je pro někoho splněný sen

Vlastní sbírka brouků je pro někoho splněný sen

Obsah1 Musíte vědět, jak na to2 Je to titěrná práce3 Pozor na chráněné druhy4 Některé …

Napsat komentář