Pražská veterinární klinika vás přijme i o víkendu

Když je o víkendu špatně člověku, vydá se na pohotovost. Kam ale se zvířátkem? Existují i zvířecí pohotovosti, ovšem mnohem lepší je, když se můžete vydat přímo za veterinářem, ke kterému chodíte normálně. Vašeho domácího mazlíčka dobře zná, je seznámený s jeho anamnézou a pravděpodobně bude lépe vědět, jak mu pomoct.

Přesně takovou péči nabízí pro oblast Praha veterinární klinika Metropolevet. Standardní otevírací doba je každý pracovní den od 9 ráno do 9 večer, čímž klinika perfektně vychází vstříc pracujícím, kteří si nemohou kvůli zdravotním problémům domácího mazlíčka vzít volno. O víkendu funguje pohotovost od 9 do 7 hodin večer, a na webových stránkách si dokonce přesně přečtete, kdo kdy slouží.

Metropolevet vás nepošle nikam jinam

Klinika Metropolevet zaměstnává několik zkušených veterinářů. Každý z nich má nějakou svou specializaci a společně pokrývají opravdu široké spektrum oborů od ortopedie přes kardiologii až po oftalmologii. Specializují se na drobné domácí mazlíčky, jako jsou psi kočky, králíci, fretky, ježci apod. Provádějí kastrace, očkování a další klasické zákroky, ale poradí si i s tím, s čím by vás jinde poslali na specializovanější pracoviště. Kromě šikovných veterinářů totiž mají i prvotřídní moderní vybavení. Ročně ošetří více než 11 000 domácích mazlíčků a ten váš se k nim může přidat.

I váš domácí mazlíček si zaslouží prvotřídní péči

Chodíte k veterináři, o jehož kvalitách jste na pochybách? Na nic nečekejte, přejděte jinam. Zvířátko je obvykle plnohodnotným členem rodiny a své rodině přece chcete dopřát tu nejlepší péči. Do Metropolevet se můžete objednat online na https://www.metropolevet.cz/. Tam si také prohlédnete rozplánované služby veterinářů a ceník prováděných ošetření a zákroků. Klinika sídlí přímo u stanice metra linky B Rajská zahrada ve dvoře zelené budovy FEBA.

O angelo

Shlédněte také

Díky ověřenému velkoobchodu s textilem ušetříte desetitisíce ročně. Jaký vybrat?

Lámete si hlavu s pravidelným sháněním kvalitního oblečení pro své zaměstnance? Chcete, aby byli chránění …

Napsat komentář