Domů / Doporučujeme / Pražská veterinární klinika vás přijme i o víkendu

Pražská veterinární klinika vás přijme i o víkendu

Když je o víkendu špatně člověku, vydá se na pohotovost. Kam ale se zvířátkem? Existují i zvířecí pohotovosti, ovšem mnohem lepší je, když se můžete vydat přímo za veterinářem, ke kterému chodíte normálně. Vašeho domácího mazlíčka dobře zná, je seznámený s jeho anamnézou a pravděpodobně bude lépe vědět, jak mu pomoct.

Přesně takovou péči nabízí pro oblast Praha veterinární klinika Metropolevet. Standardní otevírací doba je každý pracovní den od 9 ráno do 9 večer, čímž klinika perfektně vychází vstříc pracujícím, kteří si nemohou kvůli zdravotním problémům domácího mazlíčka vzít volno. O víkendu funguje pohotovost od 9 do 7 hodin večer, a na webových stránkách si dokonce přesně přečtete, kdo kdy slouží.

Metropolevet vás nepošle nikam jinam

Klinika Metropolevet zaměstnává několik zkušených veterinářů. Každý z nich má nějakou svou specializaci a společně pokrývají opravdu široké spektrum oborů od ortopedie přes kardiologii až po oftalmologii. Specializují se na drobné domácí mazlíčky, jako jsou psi kočky, králíci, fretky, ježci apod. Provádějí kastrace, očkování a další klasické zákroky, ale poradí si i s tím, s čím by vás jinde poslali na specializovanější pracoviště. Kromě šikovných veterinářů totiž mají i prvotřídní moderní vybavení. Ročně ošetří více než 11 000 domácích mazlíčků a ten váš se k nim může přidat.

I váš domácí mazlíček si zaslouží prvotřídní péči

Chodíte k veterináři, o jehož kvalitách jste na pochybách? Na nic nečekejte, přejděte jinam. Zvířátko je obvykle plnohodnotným členem rodiny a své rodině přece chcete dopřát tu nejlepší péči. Do Metropolevet se můžete objednat online na https://www.metropolevet.cz/. Tam si také prohlédnete rozplánované služby veterinářů a ceník prováděných ošetření a zákroků. Klinika sídlí přímo u stanice metra linky B Rajská zahrada ve dvoře zelené budovy FEBA.

O angelo

Shlédněte také

Hledáte vhodný dárek? Co takhle zlaté mince?

Hledáte vhodný dárek? Co takhle zlaté mince?

Obsah1 Mohou mít celou řadu podob2 Dobrá úschova2.1 Mohlo by vás zajímat Výběr vhodného dárku …

Napsat komentář