Kvalitní péče o vozidla jako podnikatelský záměr

Uvažujete o tom, že byste začali podnikat, jen jste se ještě nerozhodli, v jakém oboru? Pokud Vám nechybí finanční prostředky a odvaha, pak se můžete pustit například do provozu vlastní myčky aut. Je to jednodušší, než si myslíte a navíc ušetříte peníze za zaměstnance.

Proč si pořídit vlastní automyčku?

Prodej automyček je v současné době na vzestupu. Poptávka po myčkách aut stále roste, protože řidiči si na tento pohodlný způsob péče o vozidla rychle zvykli. Zatímco dříve byl zájem především o kartáčové myčky, dnes mají přednost hlavně samoobslužné mycí boxy. Na jejich prodej se specializuje společnost BKF CarWash. Tyto myčky aut známé také pod označením bezkontaktní automyčky fungují jako velké boxy vybavené automatem k placení a obsluze. Výhodou je, že pokud nechcete, nemusíte při čištění auta vůbec používat žádné kartáče, čímž eliminujete možnost poškrábání laku na minimum. Celé čistění probíhá za pomoci vysokotlakých pistolí a speciálních přípravků. Není proto potřeba mít další zaměstnance, kteří by boxy obsluhovali. Pokud vás možnost zřízení vlastní automyčky zaujala, pak najdete všechny další potřebné informace na stránkách bkfcarwash.cz.

Kde máte šanci uspět?

Základním předpokladem pro úspěšné podnikání je výběr vhodné lokality. Pokud budete mít v těsnlém okolí ještě další dvě automyčky, zřejmě se budete s ostatními konkurenty prát o zákazníky. Pokud si však vyberete lokalitu, ve které dosud automyčka není, pak s největší pravděpodobností nebudete mít o zákazníky nouzi. Výhodou je také možnost volby počtu mycích boxů a samozřejmostí jsou také další přídavné služby. Je tak dost dobře možné, že z vašeho záměru pořídit si malou automyčku vznikne velké mycí centrum. Výhodou také je, že pokud se rozhodnete pro realizaci prostřednictvím BKF CarWash, pak si nemusíte hledat žádnou další firmu. Nabídka zahrnuje kromě realizace konstrukce automyčky také všechny další potřebné kroky.

O angelo

Shlédněte také

Co jsou to tlumiče a jak poznat, že je čas na výměnu? 

Co jsou to tlumiče a jak poznat, že je čas na výměnu? 

Obsah Klasické dopravní prostředky, které denně používáme, by se bez tlumičů neobešly. Co vlastně tlumiče …

Napsat komentář