Domů / Auto moto / Kvalitní péče o vozidla jako podnikatelský záměr

Kvalitní péče o vozidla jako podnikatelský záměr

Uvažujete o tom, že byste začali podnikat, jen jste se ještě nerozhodli, v jakém oboru? Pokud Vám nechybí finanční prostředky a odvaha, pak se můžete pustit například do provozu vlastní myčky aut. Je to jednodušší, než si myslíte a navíc ušetříte peníze za zaměstnance.

Proč si pořídit vlastní automyčku?

Prodej automyček je v současné době na vzestupu. Poptávka po myčkách aut stále roste, protože řidiči si na tento pohodlný způsob péče o vozidla rychle zvykli. Zatímco dříve byl zájem především o kartáčové myčky, dnes mají přednost hlavně samoobslužné mycí boxy. Na jejich prodej se specializuje společnost BKF CarWash. Tyto myčky aut známé také pod označením bezkontaktní automyčky fungují jako velké boxy vybavené automatem k placení a obsluze. Výhodou je, že pokud nechcete, nemusíte při čištění auta vůbec používat žádné kartáče, čímž eliminujete možnost poškrábání laku na minimum. Celé čistění probíhá za pomoci vysokotlakých pistolí a speciálních přípravků. Není proto potřeba mít další zaměstnance, kteří by boxy obsluhovali. Pokud vás možnost zřízení vlastní automyčky zaujala, pak najdete všechny další potřebné informace na stránkách bkfcarwash.cz.

Kde máte šanci uspět?

Základním předpokladem pro úspěšné podnikání je výběr vhodné lokality. Pokud budete mít v těsnlém okolí ještě další dvě automyčky, zřejmě se budete s ostatními konkurenty prát o zákazníky. Pokud si však vyberete lokalitu, ve které dosud automyčka není, pak s největší pravděpodobností nebudete mít o zákazníky nouzi. Výhodou je také možnost volby počtu mycích boxů a samozřejmostí jsou také další přídavné služby. Je tak dost dobře možné, že z vašeho záměru pořídit si malou automyčku vznikne velké mycí centrum. Výhodou také je, že pokud se rozhodnete pro realizaci prostřednictvím BKF CarWash, pak si nemusíte hledat žádnou další firmu. Nabídka zahrnuje kromě realizace konstrukce automyčky také všechny další potřebné kroky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O angelo

Shlédněte také

Jak vyniknout mezi konkurencí? Pomohou reklamní polepy aut

Jak vyniknout mezi konkurencí? Pomohou reklamní polepy aut

Obsah1 Reklamní polepy vám vydělají2 Nejdůležitější je vzhled2.1 Mohlo by vás zajímat Být vidět mezi …

Napsat komentář