Praha je ideální destinací nejen pro mladé, tak ochutnejte Žižkov!

Praha je ideální destinací nejen pro mladé, tak ochutnejte Žižkov!

Pracovní příležitosti, občanská vybavenost na jedničku, parky, supermarkety, spoustu možností zábavy. To vše, a ještě mnohem víc je největší české město, tedy Praha. Žít zde i s rodinou, to je pro mnoho lidí splněným snem. Cesta k němu ale začíná nejprve u hledání vlastního bydlení, protože právě díky němu se spousta věcí usnadní. Už jen proto, že máte něco, co je opravdu vaše a jednou mohou být uživateli bytu i vaše děti, což jim zajistí výjimečný start do života.

Garsonka nebo raději prostorný pětipokojový byt?

Na Žižkově láká k výběru celá řada variant, kromě jiného je to klasická garsoniéra, ale také tří nebo pětipokojový byt. Záleží jen na preferencích budoucího vlastníka a samozřejmě i jeho finančních možnostech.

Praha je ideální destinací nejen pro mladé, tak ochutnejte Žižkov!

Nové byty Praha 3 budou k nastěhování ve druhé polovině roku 2021, takže je dost času zajistit nejen financování, ale také vizi bytu přesně podle původních představ a přání. Poklidné místo pro život, přičemž v centru Prahy jste doslova za pár minut. Co si ještě více přát, že? Horní Žižkov čekají v příštích měsících a letech další dílčí změny, které někdejší chudinskou čtvrť povýší na supermoderní část našeho hlavního města – a vy můžete být při tom, Vackov se už těší!

Balkon nebo předzahrádka aneb pěstujte bylinky

Bydlení na Vackově vám nabídne i lodžii, balkon nebo třeba předzahrádku. Můžete pěstovat růže nebo různé bylinky, čerstvé je přece víc než sušené – to platí snad v každé světové kuchyni stejně.

Praha je ideální destinací nejen pro mladé, tak ochutnejte Žižkov!

Krásné posezení během slunečného odpoledne s kávou nebo jiným oblíbeným nápojem. Relaxace v zeleni, která dodá spoustu nových sil do každodenní práce. Žižkov přitom nabídne nejen dostupnost historického centra Prahy, ale také síť obchodů, fitness center, skvělou obslužnost MHD a také turisticky atraktivní cíle, jako je třeba vrch Vítkov nebo Malešický park.

O angelo

Shlédněte také

Brány na klíč se postarají o skvělé zabezpečení vstupu na váš pozemek

Obsah   Hledáte vhodnou bránu pro svůj pozemek, ale nevíte, jaký typ brány zvolit? Pak …

Napsat komentář