Krátkodobý pronájem bytu aneb zajímavý příjem nadosah

Krátkodobý pronájem bytu aneb zajímavý příjem nadosah

V dnešní době je velmi dobrou investicí do budoucna právě ta spojená s nemovitostmi. Jejich cena rapidně roste a opačný trend se jistě jen tak nedostaví. Snad i proto, pokud máte dlouhodobě nevyužívaný (nejen) pražský byt, je to s trochou nadsázky snad jako opuštěný zlatý důl.

Pokud je totiž roční pronájem závislý hlavně na tom, jak seriózního nájemce potkáte, krátkodobé pronajímání nemovitostí je úplně o něčem jiném. Turisté chtějí poznat Prahu, platí předem a chtějí ubytování jen na několik dní. Byt, který je ve strategické lokalitě, tak může už brzy přinášet velmi zajímavé peníze…

O všechno se může postarat specializovaná firma

Jste pracovně vytížení nebo prostě jen nemáte dostatek času, abyste se o vše efektivně postarali? To ovšem neznamená, že podobný záměr je zcela pasé. Správa pronájmu bytu se totiž může zaměřit na komplexní služby, zajistit nafocení apartmánu a jeho reklamu ve veřejném prostoru.

Samozřejmostí je také drobná údržba, protože v každém bytě občas praskne žárovka nebo nefunguje topení tak, jak by ideálně mělo. Důležitá je také dobrá propagace, protože bez ní se může stát, že výdělky nebudou podle očekávání, minimálně tedy zpočátku. Kvalitní fotografie jsou půl úspěchu a rozhodně není problém jich několik zajistit přímo od zkušeného profesionála v oboru.

Krátkodobý pronájem bytu aneb zajímavý příjem nadosah

Pravidelný úklid a perfektní komunikace s hosty

A pozor, podobná správa od A do Z vůbec nemusí vyjít nijak draze. Spíš naopak, za komplexní služby zaplatíte jen pětinu příjmů z pronájmu – zbytek je jen váš. Sehraný tým se postará o každou drobnost, uvítání hostů osobně je samozřejmostí, propagace na nejznámějších portálech týkajících se krátkodobého ubytování také. Ceny za správu bytu nejsou vysoké, se zajištěným úklidem, údržbou a dalšími časově náročnými záležitostmi je to jen dvacet procent z rezervace. Turisté přitom naše hlavní město opravdu milují…

O angelo

Shlédněte také

Brány na klíč se postarají o skvělé zabezpečení vstupu na váš pozemek

Obsah   Hledáte vhodnou bránu pro svůj pozemek, ale nevíte, jaký typ brány zvolit? Pak …

Napsat komentář